Wieżowiec
#1
Cześć, zamierzam zrobić z kilkoma osobami z forum takie WTC. Kilkadziesiąt pięter, zautomatyzowany budynek i wgl. Jest ktoś to chciałby pomóc? Tyle że sprzyja mi aktualnie a) brak hajsu
Przedsięwzięcie byłoby wspólne, i każdy budujacy miałby co niego dostęp. Chciałbym tam umieścić wiele pistonow i redstone'a. Jak ktoś chętny pisać, jak nikt nie jest przez 3 dni to proszę zamknąć. Działka koło spawnu. Cieszyloby oko i było przydatne.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
No niby ja moge Tongue
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
Ja mogę pomuc i popieram pomusł
#4
Chętny. Tylko jakie to surowce i trzeba się znać na redstone?

(01-25-2017, 18:45)mantek123 napisał(a): Ja mogę pomuc i popieram pomusł

Jeżeli chcesz pomóc to przynajmniej mógłbyś poprawić ortografię.
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#5
Dobra pisze na tablecie jedna litera nikomu nie zaszkodzi
#6
Potrzebujemy: działka przy soawn, duuuuuuuzo kwarcu, duuuuuuzo szyb i duuuuzo lazurytu, duuuuuuzo redstonea latarni i wszystkiego co znim związane. Może dołoży się ktoś jak mr wojteczek albo nwm

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
Zdrovix jaki nick na classicu?
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#8
Do zamknięcia

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#9
prosilbym aby jednak ten dzial forum byl zbedny od takich tematow, bo robi sie w nich zazwyczaj duzy spam, a nie mam czasu na przegladanie co chwile wszystkich takich watkow, a raczej wolalbym widziec nowe posty z wazniejszych spraw (problemy, skargi itp) aby moc szybciej na nie reagowac.
jesli chcesz, to moge przeniesc ten temat do offtopicu i pozostawic go otwartym, a jesli nie to prosilbym aby osoby chetne we wzieciu udzialu w tym projekcie kierowaly sie bezposrednio do Zdrowixa poprzez prywatna wiadomosc na forum albo w jakis inny sposob np. na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości