Bezsensowy temat dla bezsensownego wątka
#1
Ostatnio tak siedzę na tronie i myślę...
Jeżeli ktoś piszę skargę na gracza załóżmy na kolegę (nie zawsze ale na przykład) to po co trzeba pisać swój nick w grze w treści wątka? Tylko po to aby kolega nas znienawidził? Niech mi to ktoś wytłumaczy...
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#2
(01-23-2017, 19:51)Marej napisał(a): Ostatnio tak siedzę na tronie i myślę...
Jeżeli ktoś piszę skargę na gracza załóżmy na kolegę (nie zawsze ale na przykład) to po co trzeba pisać swój nick w grze w treści wątka? Tylko po to aby kolega nas znienawidził? Niech mi to ktoś wytłumaczy...

skoro to twój "kolega" to pewnie zna twój nick na forum btw nie chodzi ci czasem o sprawę z matim :d .....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
Da fóq? jaką sprawę z matim? XD
Daj linka do wątku
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#4
(01-23-2017, 19:55)Marej napisał(a): Da fóq? jaką sprawę z matim? XD
Daj linka do wątku

bo ktoś go zgłosił i bana dostał ;p
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...58&page=56 post frosta...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
(01-23-2017, 19:51)Marej napisał(a): Ostatnio tak siedzę na tronie i myślę...
Jeżeli ktoś piszę skargę na gracza załóżmy na kolegę (nie zawsze ale na przykład) to po co trzeba pisać swój nick w grze w treści wątka? Tylko po to aby kolega nas znienawidził? Niech mi to ktoś wytłumaczy...

Streszczę pytanie: Czemu skargi nie mogą być anonimowe? Tylko to na swoją szkodę można zrobić.

Sam jestem tego ciekaw w sumie Smile

W sumie zgłosiłem AWP_Assimova czy jakoś tak za huzunkę i ten mi za to ujemną reputkę postawił, więc rozumiem Twoje pytanie drogi Mareju. Tongue

Niedostępny
#6
Jak chcecie anonimowo zgłosić skargę to na pw do admina/pomocnika czy kogokolwiek kto tam jest teraz. Polecam.



A nick się podaje, że gdy wstawisz screen z huzuni to ten... albo coś.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
Hayerze tylko że oni nie rozpatrują na pv pisałem taki watek a odpowiedż Cichcego żadna

(01-23-2017, 19:57)Kaukazu napisał(a):
(01-23-2017, 19:55)Marej napisał(a): Da fóq? jaką sprawę z matim? XD
Daj linka do wątku

bo ktoś go zgłosił i bana dostał ;p
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...58&page=56 post frosta...

Ni tam nie znalazłem XDDDD
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#8
No to trudno. Hub niby teraz jest, czyż nie?

Ja kiedyś akceptowałem takie skargi, bo dlaczego nie, ale teraz to teraz, nie było mnie trochę xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
(01-23-2017, 20:08)Hayer napisał(a): No to trudno. Hub niby teraz jest, czyż nie?

Ja kiedyś akceptowałem takie skargi, bo dlaczego nie, ale teraz to teraz, nie było mnie trochę xd
W sumie to mnie trochę dziwi...
Coś takiego jak "anonimowe skargi" powinny być brane pod uwagę.
Nie każdy jest na tyle odważny, żeby złożyć skargę na kogoś wpływowego, szanowanego, bo poprostu boi się konsekwencji... Nawet najmniejszych
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
raczej nikt nie jest tutaj anonimowy, nikt specjalnie nie bedzie sobie zakladal potajemnie drugiego konta, bo jeszcze sam dostanie bana. podczas skargi wpisuje sie swoj nick, bo jest mi wtedy po prostu prosciej. wielu graczy proszac np. o zmiane hasla, przypomnienie hasla, usuniecie czgos na dzialce lub jak po prostu maja jakis problem na wyspie, to zapominaja napisac swojego nicku i ja sie musze domyslac jaki on ma ten nick w grze, wtedy najlepiej jest sprawdzic mi jego wczesniej napisane skargi gdzie mam wszystko podane na tacy. poza tym jak ktos kogos oszuka na jakas sume pieniezna, to przeciez gdzies musze oddac skradzione dobra.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości