(s)vip
#1
mój nick: hmurka
Uważam, iż życie byłoby łatwiejsze, gdyby Cichusek dodał opcje płacenia za (s)vipa przelewem bądź dzięki psc
#2
Pisałem mu to wczoraj. PayPala też mógłby dodać. Niestety ten serwer nic a nic się nie zmienił od trzech lat
#3
Nie dawno była taka propozycja.
Okazuje się że do PSC potrzebna jest działalność gospodarcza, i się z tym wiąże... Trzeba opłacać ZUS. Po za tym SMS są lepsze. [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Lol.
To Cichy nie ma założonej działalności gospodarczej?
Przecież z tego serwera czerpie zyski, to jest jego "praca" trochę, więc powinien mieć założoną.
"Każda czynność zarobkowa, która wykonywana jest w sposób ciągły oraz zorganizowany spełnia definicję działalności gospodarczej."
@Tails, i nie, SMS nie są lepsze. Chamy biorą 40-60% pieniędzy. Cichy z tych 17zł za svipa ma 7-10. Także SVIP PayPalem kosztowałby z 10zł, teoretycznie.
#5
(01-23-2017, 08:37)AboundPL napisał(a): Lol.
To Cichy nie ma założonej działalności gospodarczej?
Przecież z tego serwera czerpie zyski, to jest jego "praca" trochę, więc powinien mieć założoną.
"Każda czynność zarobkowa, która wykonywana jest w sposób ciągły oraz zorganizowany spełnia definicję działalności gospodarczej."
A no nie ma, założonej...
Serwer zyski generuje, ale nie takie duże, żeby było z można nich opłacać kilkaset złotych ZUSu miesięcznie...

Ja nie wiem, jak to działa... Ale najwidoczniej mieć tej działalności mieć nie musi.
Z tego co widzę to niemal każdy może stworzyć sobię usługę premium SMS.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Musi mieć działalność bo ma z tego regularny zysk, ale bez sensu jest płacić 500zł ZUSu miesięcznie przez 2 lata a potem 1200 bodajże xd Złodzieje i tyle. Na takie małe kwoty można przymknąć oko i łatwo przeprać takie pieniądze ;d
#7
Na razie nie bedzie takiej opcji.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(01-23-2017, 08:43)AboundPL napisał(a): Musi mieć działalność bo ma z tego regularny zysk, ale bez sensu jest płacić 500zł ZUSu miesięcznie przez 2 lata a potem 1200 bodajże xd Złodzieje i tyle. Na takie małe kwoty można przymknąć oko i łatwo przeprać takie pieniądze ;d
No ja nie wiem czy jest to regularny zysk... A jak nikt nic nie kupi?
Nigdy nie widziałem na jakimkolwiek serwerze PSC, a tylko SMS więc działalność nie jest wymagana...

I ty serio myślisz że ZUS odpuści... Na pewno nie.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Akurat wyobraź sobie, że Polska to taki kraj, gdzie nawet bratu 5kPLN bez podatku nie mogę dać.
I mogę nawet 200zł miesięcznie zarabiać ale jeżeli to będzie ciągłe to muszę mieć działalność i płacić 500zł ZUS + 100 księgowa.
Chory kraj xd
@edit
Trochę się walnąłem.
Limit od jednego darczyńcy w ramach pierwszej grupy podatkowej wynosi 9.637 zł – w pięcioletnim okresie.
Tak więc gdy rodzice będą dawać mi głupie 200zł miesięcznie przez 5 lat studiów będą musieli zapłacić podatek LOL

"Limit od jednego darczyńcy (spadkodawcy) z III grupy wynosi jedynie 4.902 zł w okresie 5 lat od daty otrzymania darowizny."
Dziewczynie samochodu już nie kupię. Bo podatek.

A i oczywiście pożyczkę od kolegi powyżej 1000zł też trzeba zgłosić ;p
#10
No ale po co to piszesz? Chyba wszystko zostało już wyjaśnione.
Mam wrażenie że, wcale nie chodzi ci o te PSC, tylko o to żeby się wyżalić. Sam zauważyłeś że podatki w tym kraju są zwalone, i to przez PSC nie będzie ani teraz, ani później...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości