Dostane Szanse? Cichy
#1
Pamietacjie mnie? Wiem Wiem bylem oszustem klamca chiterem ale po okolo 8 mieseczy zmienilem sie Big Grin Mozliwe ze znacie mnie jako abukuma lub AwesomeFilip ale zmienilem nick i gram na AwesomeFilip

Cichy Czy dalbys mi szanse? Moge ubana na AwesomeFilip juz kilka miesaczy nie gralem i naprawde zmienilem sie na lepszego

Przepraszam jak kogos wyzwalem czy cos
Zmienilem sie! Heart333

AwesomeFilip
Niedostępny
#2
Nie. Duzo narobiles szkód na serwerze. Dostałeś perma. Miałeś tyle szans a ty je poprostu olałeś i zacząłeś dalej. Nie. Ja jestem na nie z tym. Co z tego ze sie zmieniles? Po tygodniu to sie zmieni. A propo multikont, ktore to multikonto na forum? "Kilka miesiaczy" nie grales 3-4 miesiace, inni mieli dluzsze bany i wytrzymali. "Po okolo 8 miesieczy sie zmienilem" jak 8 miesiecy temu grales na serwerze oszukujac. Ja jestem na nie z unbanem dla cb.
#3
to zdecyduje cichy
Niedostępny
#4
Cichy pewnie bedzie takiego samego zdania co ja. Dlugo od twojego bana nie minelo a ty duzo nabroiłeś.
#5
Jak ja pamietam to nie gralem od Maja lub od pozniej
Cichy moze sprawdzic Smile Nick AwesomeFilip
Niedostępny
#6
Na nie.
Obrażałeś mnie , miałeś czity i oszukiwałeś..
poka poka poka
#7
Też jestem na nie.
Za dużo razy, robiłeś złe rzeczy.
Wątpię żebyś się zmienił Sad

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Ja bym mu dał 1szansę.. jeśli się nie poprawił to trudno
#9
Podsumując:
(01-22-2017, 12:45)Mati :) napisał(a): Nie. Duzo narobiles szkód na serwerze. Dostałeś perma. Miałeś tyle szans a ty je poprostu olałeś i zacząłeś dalej. Nie. Ja jestem na nie z tym. Co z tego ze sie zmieniles? Po tygodniu to sie zmieni. A propo multikont, ktore to multikonto na forum? "Kilka miesiaczy" nie grales 3-4 miesiace, inni mieli dluzsze bany i wytrzymali. "Po okolo 8 miesieczy sie zmienilem" jak 8 miesiecy temu grales na serwerze oszukujac. Ja jestem na nie z unbanem dla cb.

Nie dostaniesz unbana.
#10
A kto to ostatnio był na AwesomeFilip14? :-)
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości