Screeny.
#1
Można by powiększyć możliwość dania screenów na jeden post z pięciu na dziesięć? Bo ktoś ma z dziewięć screenów a musi zrobić dwa posty. Mógłbyś cichy powiększyć?
#2
Szczerze mówiąc, nawet nie wiem jak je dodawać na te forum czyli screeny, jest jakiś poradnik?
#3
Tak. Jak tworzysz wątek/odpowiadasz na post jest na dole "dodaj załącznik" i otwiera ci się menu i tam wybierasz screena i tam dalej tworzysz screena.
#4
(01-21-2017, 21:59)Wirales napisał(a): Szczerze mówiąc, nawet nie wiem jak je dodawać na te forum czyli screeny, jest jakiś poradnik?

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=9935
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Wielkie dzięki Wink
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#6
(01-21-2017, 21:02)Mati :) napisał(a): Można by powiększyć możliwość dania screenów na jeden post z pięciu na dziesięć? Bo ktoś ma z dziewięć screenów a musi zrobić dwa posty. Mógłbyś cichy powiększyć?

nie bardzo mam ochote aby tyle screenow bylo wysylanych za pomoca tej opcji dostepnej na forum.
wszystkie te obrazy sa przetrzymywane na serwerze i z czasem staja sie zwyklym smietnikiem i pozeraczem wolnego miejsca.
dlatego sugeruje wszystkim aby wrzucali swoje dowody/obrazki na inne hostingi i podsylali do nich linki, moze tak jest troche mniej wygodniej, ale dla mnie lepiej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości