Propozycja YT v0.2
#1
Cichy nie wypowiedziałeś się Tongue http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid186561
#2
Prawdopodobnie dla tego że wszystko zostało ci już wyjaśnione przez innych....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
Chcę żeby Cichy się wypowiedział nie róbcie nie potrzebnego spamu ;-;
#4
To ty robisz spam Tongue
Inni ci powiedzieli czemu nie, podstawowy argument jest taki, że każdy zaczałby nagrywać byle co
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
No boże! nie rozumiesz że były tego typu tematy i że każda odpowiedź brzmiała nie? Sprawdz sobie poprzednie watki dotyczace rangi youtube. Wyjasnilem ci dokladnie dlaczego nie. Bylyby same luksusy i kazdy by zaczal robic multikonta aby miec przywileje youtube. A ty wciąż nie rozumiesz.

(01-21-2017, 18:00)•KuBa• napisał(a): Chcę żeby Cichy się wypowiedział nie róbcie nie potrzebnego spamu ;-;
I kto tu spam robi? Tylko ty.

Wątek do zamknięcia.
#6
(01-21-2017, 18:02)Mati :) napisał(a): No boże! nie rozumiesz że były tego typu tematy i że każda odpowiedź brzmiała nie? Sprawdz sobie poprzednie watki dotyczace rangi youtube. Wyjasnilem ci dokladnie dlaczego nie. Bylyby same luksusy i kazdy by zaczal robic multikonta aby miec przywileje youtube. A ty wciąż nie rozumiesz.

Wątek do zamknięcia.

Widocznie tego nie rozumie. Niech już ma tą przyjemność z tego, że Cichusek odpisze mu "nie.", inaczej będzie robił po 20 wątków
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#7
To może jakieś wymagania na ta range? Np reklama serwera, ileś tam subów i jeden live z servera w ciągu tygodnia
(emmm Nie umiecie czytać? "nie róbcie nie potrzebnego spamu ;-;")
#8
(01-21-2017, 18:05)•KuBa• napisał(a): To może jakieś wymagania na ta range? Np reklama serwera, ileś tam subów i jeden live z servera w ciągu tygodnia
(emmm Nie umiecie czytać? "nie róbcie nie potrzebnego spamu ;-;")

Sam robisz spam. Nie beda zadne przywileje na range. Pisalem ci na gorze ze by bylo duzo multikont.

Wątek do zamknięcia. Rangi Youtube nigdy nie bedzie.
#9
Dzięki.. Dacie się wypowiedzieć Cichuskowi? Czy tylko będziecie mnie denerwować i spamić ?
#10
człowieku. jeśli watek jest bezsensowny lub jakiś forumowicz odpowiedział już trafnie na zapytanie to po co cichusek ma się jeszcze wypowiadać? nie będzie rangi youtuber i koniec
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości