Włamanie na konto
#1
Dnia wczorajszego między godziną 13-16 ktoś włamał mi się na konto i zmienił hasło, wspomniałem o tym już w tym wątku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid185449
Straciłem wszystkie itemy oraz działkę, kasa na szczęście pozostała nietknięta. Dziś dowiedziałem się, że mój kuzyn również stracił część itemów- bloki diax oraz beacona. Czy jest możliwe abyśmy odzyskali itemy? Najbardziej zależy mi aby osoba, która za to odpowiada została ukarana banem permanentnym. Mam tylko dwa screeny, które pokazują zawartość moich dwóch skrzynek na mojej działce.
(Nie wiem czy to ważne, ale willę kupiłem w piątek 13.01.2017 za 65k)


Załączone pliki Miniatury
       
#2
To wszystko prawda. Okradli mnie z Beacona i i bloków Diax. Najbardziej zależy mi aby osoba, która za to odpowiada została ukarana banem permanentnym.To tyle od de mnie .Mam nadzieje że sprawa będzie rozwikłana. Pozdrawiam całą Administracje
#3
graczem, ktory wszedl na twoje konto byl Miilkaa, widac ze znal/a haslo, bo od razu sie na nie zalogowala i je zmienila.
nie wiem co sie dzialo na twojej dzialce i jakie miales przedmioty, wiec nie moge tez tego wszystkie cofnac ani ci oddac.
zapewne jestes dodany do dzialki kemota, wiec wchodzac na twoje konto mogl i jego okrasc (na jego konto nikt nie wchodzil).

niestety nic nie moge w tej sprawie juz zrobic, gracz ten zostal zbanowany na zawsze i tyle.
jedyne co, to moge ci doradzic abys uzywal trudnych hasel i nikomu ich nie podawal.
na innych serwerach, szczegolnie tych malych i na ktore zostales specjalnie zaproszony, lepiej jest uzywac innych hasel.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości