Gange_PL
#1
Dostał tylko 8 dni bana? Za kradzież konta, zaprosił mnie do jego server i wszedłem z taki same hasło jak sky land. Moje stracone 530k !! i Villa moja! -4:-3 . !!!! i duzo diamenty stracone!!

I Wszystko zniszczył moj ville! Juz nie ma sensu dalej grac!
#2
(01-10-2017, 15:18)sony552 napisał(a): I Wszystko zniszczył moj ville! Juz nie ma sensu dalej grac!

To nie graj. Nikt cię tu nie trzyma.
#3
To nie wchodź na inne serwery, a jak już wchodzisz to nie dawaj takiego samego hasła....
Straciłeś ponad 500k, to zarabiaj od nowa Wink
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#4
(01-10-2017, 15:25)JaFilip napisał(a): To nie wchodź na inne serwery, a jak już wchodzisz to nie dawaj takiego samego hasła....
Straciłeś ponad 500k, to zarabiaj od nowa Wink

500k i z dzialke warta chyba z 10-100k.
Mogłeś się troche zastanowić nad tym... Nie które serwery są do oszustw, takie typu tego. Jak straciłeś to zarabiaj od nowa albo nie graj.
#5
Ja nie moge konczyc gre, bo bardzo lubie ta gra, ale jakoś jestem zalamany ze wszystko stracone Sad miałem 530k a dzialka wart byl jakiś 400-500k i wszystko straciłem Sad
#6
Ej no weźcie już.. Jakby Was okradli to byście płakali na serwer, forum i na Cichego, jaki to on jest niedobry, że dał tylko 8 dni.
(01-10-2017, 15:24)ZielonyGracz napisał(a): To nie graj. Nikt cię tu nie trzyma.

Ja go trzymam, co teraz?

Według mnie 8 dni to bardzo mała kara - włamanie na konto z użyciem podstępu i niewiedzy gracza. Według mnie powinien być ban na zawsze - przynajmniej tak było zawsze.

(01-10-2017, 16:06)sony552 napisał(a): Ja nie moge konczyc gre, bo bardzo lubie ta gra, ale jakoś jestem zalamany ze wszystko stracone Sad miałem 530k a dzialka wart byl jakiś 400-500k i wszystko straciłem Sad

Mogę wiedzieć na jakim serwerze?
#7
(01-10-2017, 16:06)Myszak napisał(a): Mogę wiedzieć na jakim serwerze?

Serwer jest robiony prze zemnie i nei wiedziałem do czego gange_pl się posunie serwer właśnie jest usuwany i nie będzie współpracy z takimi ludźmi sony ode mnie dostanie rekompensate (pomoge zbudowac dzialke i zarobie 500k) nawet nie wiedziałem do czego zdolny może on być przepraszam a ip nie podam nie będe reklamował jesli cichusek chce moge nawet logi podać co się działo o wszystkim dowiedziałem sie od emmy132 i kiara90
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#8
(01-10-2017, 16:12)DJintro napisał(a):
(01-10-2017, 16:06)Myszak napisał(a): Mogę wiedzieć na jakim serwerze?

Serwer jest robiony prze zemnie i nei wiedziałem do czego gange_pl się posunie serwer właśnie jest usuwany i nie będzie współpracy z takimi ludźmi sony ode mnie dostanie rekompensate (pomoge zbudowac dzialke i zarobie 500k) nawet nie wiedziałem do czego zdolny może on być przepraszam a ip nie podam nie będe reklamował jesli cichusek chce moge nawet logi podać co się działo o wszystkim dowiedziałem sie od emmy132 i kiara90

Chodziło mi o to, na jakim serwerze poniósł straty. Ty go nie okradłeś ale miło, że chcesz ponieść odpowiedzialność. Myślę, że dla GangePL byłby słuszny perm (nawet nie przeprosił), a temu Panu należą się podziękowania.
#9
(01-10-2017, 16:06)Myszak napisał(a): Mogę wiedzieć na jakim serwerze?

Classic
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#10
(01-10-2017, 15:18)sony552 napisał(a): Dostał tylko 8 dni bana? Za kradzież konta, zaprosił mnie do jego server i wszedłem z taki same hasło jak sky land. Moje stracone 530k !! i Villa moja! -4:-3 . !!!! i duzo diamenty stracone!!

I Wszystko zniszczył moj ville! Juz nie ma sensu dalej grac!

nie moge sprawdzic co zostalo skradzione i co gracz robil na twoim koncie, ani jak wygladaly twoje dzialki przed jego "wlamaniem". mogl ukrasc 100$ albo 1mln$, a i tak bym o tym nie wiedzial.
dla mnie to jest po prostu normalne zalogowanie sie na konto, ktos w poprzednim temacie napisal, ze podales mu haslo co juz anuluje wszelkie kary z mojej strony, bo cala wina lezy po twojej stronie, a skad je faktycznie wzial tego nie wiem, ale nawet nie wpisywal innych hasel (zalogowal sie za pierwszym podejsciem).
a skoro gracz zaprosil cie na inny serwer, to powinienes go zglosic za reklamowanie i wtedy dostal by bana na stale.

szczerze mowiac, to juz i tak masz szczescie, ze masz staly adres IP, bo tylko na tej podstawie moglem stwierdzic, ze to konto nalezy do ciebie, a nie do niego.
chociaz widzialem, ze ty rowniez logowales sie na 2 inne konta, co jest karane.

edit:
dalem mu jednak bana na stale.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości