Dzielnice
#1
Uznałem, że można nieco usprawnić pozachattową komunikację na serwerze i wprowadzić dzielnice w działkach, to jest np. w jakiś sposób zmienić kolor ulic według jakiegoś obszaru (kwadratów lub pierścieni- te pierwsze byłoby raczej lepszym pomysłem). Jeśli dorobić pokój z legendą, istnieje szansa, że w końcu sklepy/cokolwiek poza centrum też będą miały wzięcie, łatwiejsze stanie się dostarczanie zwierząt, reklamy nie będą ograniczały się do suchych współrzędnych.
... Dość bzdurne, ale zawsze mogłoby trochę pomóc :p
#2
O ile się nie mylę, wprowadzenie takich ,,dzielnic,, będzie się wiązało z zresetowaniem mapy
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
(01-08-2017, 20:09)JaFilip napisał(a): O ile się nie mylę, wprowadzenie takich ,,dzielnic,, będzie się wiązało z zresetowaniem mapy
Można by było ogłosić miesiąc przed, że działki będą resetowane, wtedy wszyscy by wzięli najpotrzebniejsze rzeczy z działek i tyle. Teraz większość to ogromne mobgrindery, sklepy i inne automatyczne rzeczy

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Jestem na nie, bo poco? Jest dobrze jak jest. Sklepy mają wzięcie jak się reklamuje /p odwiedz <nick>. I jestem tego samego zdania co JaFilip. Ogółem na nie.
#5
Resetowanie chyba nie jest konieczne... wystarczy zmienić bloki ręcznie, te najbliżej centrum. Reszta pozostanie nieoznaczona. Choć i tak to może być dość czasochłonne... Zobaczę, co stwierdzi admin. Myślę, że to nawet warte fatygi.
#6
(01-08-2017, 20:29)Kaczy Nielud napisał(a): wystarczy zmienić bloki ręcznie, te najbliżej centrum. Reszta pozostanie nieoznaczona.

Można tak zrobić, ale wtedy tylko te osoby będą mieli takie ,,oznaczenie,,
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#7
ciezko cos takiego zrobic recznie, raczej i tak nie ma to wiekszego znaczenia w jakiej dzielnicy by sie znajdowala dzialka.
dojda tylko kolory i nic wiecej.. jak dla mnie nie jest to potrzebne.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości