Liczba odwiedzeń
#1
Cichusku, może jak będzie 1 mln odwiedzeń forum zrobisz jakiś event na serwerze?
#2
(01-06-2017, 20:23)Sivvy Zdrowix napisał(a): Cichusku, może jak będzie 1 mln odwiedzeń forum zrobisz jakiś event na serwerze?

Nie, nie i jeszcze raz nie! Cichy ci napisał coś o eventach! Jedyny event to był na pistoletach ale na święta.
#3
Chodzi o cały serwer. Nie denerwuj się, bo ci żyłka pęknie.
#4
"osobiscie nie lubie takich konkursow." ~ Cichusek.

I tak jestem na nie. Cichy będzie napewno takiego samego zdania jak ja.
#5
Event, nie konkurs. Eventem można nazwać dawanie itkiw. Whatever.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
No i po co jakiś event z okazji miliona odwiedzin? Z okazji miliona odwiedzin proponuję dodać coś nowego do gry i wystarczy Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#7
(01-06-2017, 20:26)Sivvy Zdrowix napisał(a): Chodzi o cały serwer.

Jak według ciebie miałby wyglądać taki na event na cały serwer? Expert
Po za tym to było by chyba nie wykonywalne...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
Osobiście jestem na nie.

Zgadzam się z rzepką.
Od 2-3 lat nie ma nowego trybu (ostatni - SkyFire), a inni by na 99,99% chcieli nowy tryb na te "milion".
#9
Osobiście bym chciał tryb parkour o którym już był wątek Wink Zamiast np Sky Fire bo tam nikt nie gra.
#10
(01-06-2017, 21:01)Mati :) napisał(a): Od 2-3 lat nie ma nowego trybu (ostatni - SkyFire), a inni by na 99,99% chcieli nowy tryb na te "milion".

Tak, to było by coś.
Jakiś nowy tryb z takiej okazji...
Może jakaś mini-gierka... Sleep

(01-06-2017, 21:02)BocieG__ napisał(a): Osobiście bym chciał tryb parkour o którym już był wątek Wink Zamiast np Sky Fire bo tam nikt nie gra.

Lepiej dodać, a nie zastąpić... Rolleyes (Ja bym wolał The Walls. Expert )
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości