Masarnia - Restauracja
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24563

Ten link na górze to dotyczył temat masarni. Wielu graczy skarżą się, iż dużo ludu chodzi do masarni i zabierają im mięso i zaczynają się obrazy typu "Co za pi*** kradnie mi jedzenie". Hub tam napisał:
"a według mnie nie powinno być wcale masarni. bylyby restauracje, byłoby ciekawiej".

I ja się z tym zgadzam. Chciałbym aby na classicu zamiast masarni była mała restauracja a w niej np. Pieczony schab za 2$ itd. Zmniejszyło by się obraz typu złodziej jedzenia. W takiej restauracji byłoby np:
-Marchewki
-Zieminiaki
-Chleb
-Ciasto
-Pieczony Schab
-Pieczony Ziemniak
-Jabłko.

Oczywiście można by było tam sprzedawać po 1 szt. i po 32 szt.
#2
Niekoniecznie chodzilo mi o to zeby na spawnie byla restauracja. Bardziej myslalem o tym, zeby gracze budowali na dzialkach jakies mc donaldy czy kfc, rozne stoliczki, no wiesz, taki klimat restauracyjny Big Grin
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(01-06-2017, 10:08)HubPlayGames napisał(a): Niekoniecznie chodzilo mi o to zeby na spawnie byla restauracja. Bardziej myslalem o tym, zeby gracze budowali na dzialkach jakies mc donaldy czy kfc, rozne stoliczki, no wiesz, taki klimat restauracyjny Big Grin

ogolnie podobaja mi sie oba pomysly, ale trzeba pamietac, ze nie kazdy jest taki smialy aby od razu zagadac do kogos i prosic o jedzenie, niektorzy moga nie znac komendy /pay itp. a wielu graczy moze zostac w ten sposob oszukanych przez innych.

dlatego chyba lepszym pomyslem bedzie wprowadzenie restauracyjnego sklepiku na spawnie za symboliczna kwote, chociaz ja nigdy nie widzialem aby ktos kogos obrazal za wziecie mu steku z masarni, jak ja tam chodze to zazwyczaj widze pustki albo gora 1-2 osoby, wystarczy poczekac pare minut i uzbiera sie jedzenia tyle ile potrzeba. rzadko kiedy osoba bierze pare stackow, tylko zazwyczaj z 10-20 mies, przynajmniej ja tak zauwazylem.

w dodatku gdy wprowadze taki sklepik, to wiekszosc graczy moze poczuc sie zle (a nawet i obrazona) skoro teraz bede kazal im placic te 2$ za mieso, ktore do tej pory mieli za darmo. juz chyba lepiej jest wystac dluzej pare minut niz placic kilkadziesiat $ za pol stacka czy stack.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
No ale nie koniecznie 2$... Może np. po 0,50$. Wczoraj siedzialem to taki jeden obrazal innego ze mu zabral pol stacka miesa ale screenow nie zrobilem bo klawiatura mi r.i.p. Jak jest na serwerze z 100 osob to na masarni jest 5 osob. Mi chodzi oto, aby bylo cos wydajnego do jedzenia, bo masarnia tak nie za bardzo ;/ lepszym sposobem by było zrobić takiego sklepiku/restauracji.
#5
(01-06-2017, 10:49)Mati :) napisał(a): No ale nie koniecznie 2$... Może np. po 0,50$. Wczoraj siedzialem to taki jeden obrazal innego ze mu zabral pol stacka miesa ale screenow nie zrobilem bo klawiatura mi r.i.p. Jak jest na serwerze z 100 osob to na masarni jest 5 osob. Mi chodzi oto, aby bylo cos wydajnego do jedzenia, bo masarnia tak nie za bardzo ;/ lepszym sposobem by było zrobić takiego sklepiku/restauracji.

przeciez nie jest mozliwe aby ktos komus zabral pol stacka miesa.
mozliwe przypadki w tej sytuacji widze tylko 2:
- gracz wyrzucil cale mieso z ekwipunku (jego wina)
- oboje podeszli jednoczesnie do tej masarni, gdzie lezala wieksza ilosc miesa i ten drugi ja wzial (mial do tego prawo), bo przeciez nie wypada pol stacka za jednym zamachem, tylko leci 1 swinka na kilka sekund

pomysle nad tym, ale jakos ja uwazam, ze masarnia jest wciaz lepszym rozwiazaniem od sklepiku.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Może oprócz masarni (dla cierpliwych) wprowadzić do /sklep mięsko za sporą cenę? (np. $10 od sztuki; dla niecierpliwych).

Niedostępny
#7
(01-06-2017, 11:50)IamAwesomeArcher napisał(a): Może oprócz masarni (dla cierpliwych) wprowadzić do /sklep mięsko za sporą cenę? (np. $10 od sztuki; dla niecierpliwych).

Toć lepiej juz zrobić restauracje.
#8
Bez sensu
1. Stań na środku masarni
2. Ustaw zegarek/stoper/telefon na 4 minuty
3. Posprzątaj pokój do czasu az budzik nie zadzwoni
5. Kliknij A a potem W
6. Idź zrobić coś do jedsenia
7. Kliknij A a potem W
8. Odrób lekcje i poucz się
9. Kliknij A a potem W
10. Brawo! Masz dużo mięsa!!!
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#9
Wystarczy postać 5 minut, i masz prawie stak mięsa, ale trzeba stać zaraz na środku z 1 mięsem w ręce. I już reszta idzie do cb. Proste? Proste. Ma być to classic a nie Classic to future. Na nie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Jak a spędzam te 5 minut? Robię i jem zupkę chińską

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
Ja natomiast jestem za "restauracja", ale w sumie to sa w sklepie na spawnie jablka po 4$...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości