Tak to znowu ja...
#1
Chciałbym wytłumaczenia jednej rzeczy, a mianowicie lagów na mojej działce... Nie wiem czy odczuwam je tylko ja ale to naprawdę wkurzające jeżeli na spawnie chodzi ci super.. Wchodząc na spawn działek przy największych budynkach mam mniejsze lagi niz u siebie na działce gdzie jest expiarka jedynie 27 piętrowa...
Id działki -2;96
Prosze o pomoc, bo jeżeli tak dalej będzie to gra nie ma sensu jeżeli opierasz swoją gre tylko na zarabianiu i wzbogacaniu się jak ja.
Dziekuje za uwage i od razu mówie że mam za przeproszeniem gdzieś wypowiedzi nie dotyczące postu.
Edit:
Dodam że posiadam laptopa, ale tu nie chodzi o płynność gry, bo mam u siebie 70 stałych fps.
#2
Spróbuj zmienić wersję
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Zmieniałem niejednokrotnie nic nie dawało.
#4
Dzięki za jakąś sensowną odp Smile)))))
#5
Masz invidie? Jak to wejdz w ustawienia karry graficznej i wybierz "procesor invidia o duzej wydajnosci" zamiast "procesor invidia o wysokiej jakosci". Zmien wersje na 1.8, ustaw fpsy na nielimitowane i daj mi plusa.
#6
(01-02-2017, 22:51)BocieG__ napisał(a): Dzięki za jakąś sensowną odp Smile)))))

no wiesz, nie rozdwoje sie, przed chwila likwidowalem 2 mobgrindery na skyblocku i naprawialem zbugowane swiatlo.

sprawa jest prosta, zle zbudowales zegar z lejkow i jakims cudem mimo ze miales 13 stone w lejkach, to przerzucal sie tylko jeden bloczek (zalewalo mobgrinder) i wracal bloczek z powrotem (suszylo mobgrinder), stad powodowalo to takie lagi, bo co sekunde zalewalo twoje 27 pieter woda.

poprawilem ten zegar (odgapilem od dzialki obok) i wszystko dziala, jest teraz lepiej. jak nadal bedziesz mial lagi, to zmniejsz mobgrinder albo dorzuc troche itemow do lejkow.


edit:
mozesz tez spowolnic repeatery, ktore zasilaja poszczegolne "sciany" pistonow, tak aby nie dzialaly synchronicznie tylko kazda sciana z lekkim opoznieniem, wtedy woda nie bedzie zalewala tysiecy blokow jednoczesnie, a po trochu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Myszak czy wy nie rozumiecie że ja mam po 70fps. Lagi spowodowane chyba miejscem działki... U Lutynki 50 pięter nic nie laguje więc nie wiem czego to jest wina.

Przepraszam i dziękuje. Nie wiedziałem że masz tyle pracy ;-; Na razie działa na 1.8, ale jak będą lagi na 1.8 i 1.7 to znowu zegar zrobie od nowa. Można zamknąć


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości