Ban
#21
Idź do wody popływaj
Hub jak możesz to zakoncz ta konwersacje.

Przyjde do cb po kolędzie z ministrantami ale nie mieszkasz tak gdzie ja.
Na na plebani a ty w mieście

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#22
Nie wiem po co ty się tutaj udzielasz jak nawet nie znasz sytuacji ?
#23
Nie chce jeszcze tutaj dostać bana ale już byś był zrównany z błotem. Do wątku: Robimy niepotrzebny spam skończ swoje mądrości i nie udzielaj się wiecej.
#24
Jesteś ludzką świnią.
Ale niech Pan Bóg da Ci uzdrowienie abyś zaprzestał z przeklinaniem.
Ja nie obrażam ludzi ale już tak mnie denerwujesz że padają mi nerwy. Nie mam do cb siły.

Powróce do twojego bana poraz ostatni. Hub ustala długość bana. Ale zapewne inni przeklinali po 3-5 razy i dlatego dostali mute 2h. Ale ty kolego 15 razy pod rząd przeklinasz.
Więc wnioskując masz bana na 1 day a nie na 2h

1 przekleñstwo = 10 min Smile
Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#25
Skończcie, Hub skoro jesteś pomocnikiem to zamknij już ten wątek. Chyba masz takie prawo.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#26
Zgadzam sie prosilem o to już wcześniej.
Ale czy Hub nie jest moderatorem tylko na Classicu

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#27
Jeszcze coś. 15 razy od samego rana. Hub był max 4 Wink
#28
(01-01-2017, 21:30)Rzepielinka napisał(a): Skończcie, Hub skoro jesteś pomocnikiem to zamknij już ten wątek. Chyba masz takie prawo.
Jakbym mogl to bym zamknal po pierwszym poscie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#29
hehe. Możesz mi wytłumaczyć czemu za 4-5 przekleństw dostałem bana? Czy jakoś nie przeszkadza ci że ludzie piszą o ruchaniu itp. nawet im uwagi nie zwrócisz ; ))
#30
Czemu ban? Jeśli już to za spam skoro wiele razy. Za cenzurę i takie nie dokończenie nie było bana.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości