Zmiana nicku
#1
Twój aktualny nick: sebek3
Nick który chcesz mieć: Sebuu1337
Co i na którym serwerze chcesz przenieść: Sektory, ekwipunek, enderchest i działki na prisonie Smile
Screen:    
Nick Sebuu1337 jest zajęty na serwerze ale pod takim: sebuu1337 (wielkość małej litery) i nie znam tam hasła. Można mi przenieść na nick Sebuu1337? Nie jest zarejestrowany bo ktoś zajął sebuu1337

DZIEKI CICHY ZA UB
#2
wielkosc liter ma znaczenie, ale jest blokowana zaraz po pierwszym wejsciu, bo jak ktos zmieni sobie nick np. z Sebu na sebu, to bedzie mial inny ekwipunek, enderchest, a wyspe i dzialke bedzie mial ta sama, konto z haslem rowniez.

konto o takim nicku jest zarejestrowane i jeszcze w tym miesiacu ta osoba grala na serwerze, wiec nie moge go odrejestrowac i przekazac tobie. musisz sobie zmienic nick na inny albo pozostac przy aktualnym.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Tzn to konto jest moje ale było tam brzydkie hasło (XD), którego zapomniałe. Możesz sprawdzić, że były tam wulgaryzmy..
#4
ref....
#5
nie mam dostepu do hasel uzytkownikow, bo szanuje ich prywatnosc. jesli nie mozesz sie zalogowac na to konto, to nie moge ci przeniesc rzeczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
A mozemy zrobictak ze jak sebuu1337 nie bedzie aktywne przez miesiac to je odrejestrujesz?
#7
dobrze.
na razie zamykam temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości