Mój lvl na pistoletach ;c
#1
Sad 
Siema , mam sprawę. Nie grałem w Minecraft-a jakiś czas , miałem problem z komputerem (nie będę opowiadał historii życiowej Smile ) I dzisiaj chciałem sobie zagrać , ale wchodzę na pistolety i kasa ok. 20 k została a lvl 0 Sad . Chciałem się zapytać co z moim poziomem , jeżeli chodzi o to że mnie długo nie było i się skasował . To mam prośbę o jego przywrócenie .
Było go ok. 6,5 k mniej więcej nie pamiętam do końca , ale wiem że było powyżej 6300 . Awp_Asimov HubPlayGames NiceGirl i reszta paczki pewnie pamięta Tongue Big Grin
Widzę snajpe gacie w górę i daje pełną rurę xDDDDD
#2
Bez dowodów nic nie zrobisz.
#3
poziom usuwa sie mniej wiecej po miesiacu od ostatniego logowania, jak chcesz to moge ci go przywrocic, ale musisz gdzies znalezc jakiegos screena lub filmik na ktorym widac jaki miales poziom.
mozesz przeszukac skargi graczy, moze na ktoryms bedzie widoczny twoj nick z poziomem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
wielkie dzięki ale ja nie nagrywam ani nie mam screenów . mogą to natomiast potwierdzić inni gracze . takie też się liczy ? . a jak co pvpkoks wiem że nagrał filmik ze mną dawno temu
Widzę snajpe gacie w górę i daje pełną rurę xDDDDD
#5
sprawdze wiesz dokładnie jaki ??

mam nagrane jak sie bijemy ale niema twego lvla ;/

mog epotwierdzic ze miales taki lvl ale to nic nieda jak chcesz poszukaj w moich filmach ja nic niewidzialem ;/
#6
a myślałem że jest w tym co pytałeś się mnie i _NiceGirl_ czy zgadzamy się na wstawienie filmiku pamiętasz ten ?
Widzę snajpe gacie w górę i daje pełną rurę xDDDDD
#7
nie poszukaj u mnie na kanale


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości