Spamer.
#1
Otóż tak, gracz Debesciak_knur spami ciągle na shoutboxie przeszkadzając innym, bo pisze takie bzdury jak "gggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhh" i że cichy jest "oflajn" i dopóki nic nie zrobisz z hubem to będzie spamić. Radze coś z tym zrobić bo dopóki on będzie spamić to nikt nie będzie wiedział, że ktoś coś do niego pisze na Shoutboxie. Powinien dostać max. bana na 2 tygodnie za spam a jak to nic nie da na miesiąc.

Dodałem 3 screeny jako dowód, bo może to zniknąć z shoutboxa.

Edit: Debesciak_knur spamił też tym, że chce unbana, bo mial bana za cheaty, tak spamil az dostal unbana, ale zaczynaja sie spamy. Na shoutboxie czuje sie jakby byl krolem calego shoutboxa i od tak o sobie spami. Trza cos z tym zrobic.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Naprawde jest to denerwujace i powinien dostac tego bana
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(12-27-2016, 11:12)Mati :) napisał(a): dopóki nic nie zrobisz z hubem to będzie spamić.
Nie wiem o co chodzi z tym, ale to jest powód spamów, chyba chodzi o to, że hub ma możliwość banowania a nie jest moderatorem.
#4
(12-27-2016, 12:00)Mati :) napisał(a):
(12-27-2016, 11:12)Mati :) napisał(a): dopóki nic nie zrobisz z hubem to będzie spamić.
Nie wiem o co chodzi z tym, ale to jest powód spamów, chyba chodzi o to, że hub ma możliwość banowania a nie jest moderatorem.

Ciągle cheatuje na classic i dziwi się, ze ma bana. Do tego robi multikonta
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(12-27-2016, 11:12)Mati :) napisał(a): Otóż tak, gracz Debesciak_knur spami ciągle na shoutboxie przeszkadzając innym, bo pisze takie bzdury jak "gggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhh" i że cichy jest "oflajn" i dopóki nic nie zrobisz z hubem to będzie spamić. Radze coś z tym zrobić bo dopóki on będzie spamić to nikt nie będzie wiedział, że ktoś coś do niego pisze na Shoutboxie. Powinien dostać max. bana na 2 tygodnie za spam a jak to nic nie da na miesiąc.

Dodałem 3 screeny jako dowód, bo może to zniknąć z shoutboxa.

Edit: Debesciak_knur spamił też tym, że chce unbana, bo mial bana za cheaty, tak spamil az dostal unbana, ale zaczynaja sie spamy. Na shoutboxie czuje sie jakby byl krolem calego shoutboxa i od tak o sobie spami. Trza cos z tym zrobic.

Czemu tak krótki ban? Za notoryczne utrudnianie komunikacji z innymi graczami (tak samo, jak notoryczne utrudnianie innym graczom rozgrywki) perma stawiać i się nie cackać.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości