Sygnatury
#1
Witam.
Chciałbym poddać propozycję ograniczenia wielkości sygnatur na forum, ponieważ niektórzy mają duże obrazki które po prostu utrudniają przeglądanie forum (szczególnie kiedy co drugi post jest tych osób).
/150-200 jest ok, ale kiedy ktoś ma 500 z animacją +jakiś tekst pod obrazkiem to jest już dużo gorzej..
☻/
/▌
/ \
#2
Z Tego co wiem to (CHYBA) był post o tym żeby zwiększyć to i Cichusek się zgodził
#3
Nie orientuję się w tej sprawie, także nie wypowiadam się ;p
Ale jeśli tak było to nie za bardzo potrafię zrozumieć po co, ponieważ te duże obrazki nic nie wnoszą na forum tylko same problemy. Jeśli ktoś ma wolne łącze to ciągle skacze mu strona przy ładowaniu a potem utrudnia przeglądanie różnych tematów przez co forum jest mniej czytelne..
☻/
/▌
/ \
#4
Przecież jest dobrze,
Mój obrazek fhd z sygny dobrze się skaluje, nie przeszkadza w przeglądaniu forum
Jak ma wolne łącze to można internet wymienić, na jakiś lokalny
Można też w adblocku zablokować element i ci się nie będzie wyświetlać

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
Zgadzam się
#6
Frost akurat twój obrazek kiedy się ładuje to zanim zeskaluje często rozchodzi się strona.. Poza tym, uważasz że ktoś zmieni internet żeby szybciej ładował mu się jakiś obrazek na forum ? Tutaj grają też osoby które jeszcze nawet nie wiedzą co to adblock także nie liczyłbym wiele na adblock'a ;p
☻/
/▌
/ \
#7
Jest dobrze jak jest teraz. Nie trzeba nic zmieniac.
#8
Jestem na nie
Nawet jak sie nie zmniejszaja, to co to za problem 2 razy machnac palcem albo scrollnac?
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#9
(12-26-2016, 19:54)Dejo napisał(a): Poza tym, uważasz że ktoś zmieni internet żeby szybciej ładował mu się jakiś obrazek na forum ?
Internet nie tylko mu się przyda na forum. Do gier na przykład, może sobie będzie muzykę ściągał. Przecież zwykle 5mb/s wystarczy
+
Co nas tam obchodzą osoby którym się dłużej ładuje, to ich problem. Obrazek się skaluje po załadowaniu więc i tak to nic nie da


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

(12-26-2016, 19:58)Dejo napisał(a): Wolę zaczekać na admina który pójdzie po łatwiźnie i zamknie temat, żeby już miał spokój.
No i prawidłowo.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
heh nie kontynuuję dalej, bo widzę, że schodzą się właśnie osoby o których pisałem. Wolę zaczekać na admina który pójdzie po łatwiźnie i zamknie temat, żeby już miał spokój.
☻/
/▌
/ \


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości