ProjectStB
Lepiej niż pudzian
  Odpowiedz
(03-02-2017, 22:09)xShukkaku napisał(a): Lepiej niż pudzian

No a myślisz że kto pudziana uczył?..... Tongue
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
  Odpowiedz
Już dawno takiego hejtu na tym forum nie widziałam :p
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
Zdrowix to dzieciak ze zniszczonymi marzeniami, jego marzeniem jest być fajnym. Próbuje uczynić to dodając do działki Cichuska i Hayera, zgłaszając mnie i Frosta i co najlepsze opuszcza lekcje przyrody żeby iść ćpać kokaine, metaanfetamine, mefedronem to on slodzi herbatę i oczywiście grać w majnkrafta. Już tylko 7 dni do ub Smile
  Odpowiedz
(03-02-2017, 23:18)Tynka_2005 napisał(a): Zdrowix to dzieciak ze zniszczonymi marzeniami, jego marzeniem jest być fajnym. Próbuje uczynić to dodając do działki Cichuska i Hayera, zgłaszając mnie i Frosta i co najlepsze opuszcza lekcje przyrody żeby iść ćpać kokaine, metaanfetamine, mefedronem to on slodzi herbatę i oczywiście grać w majnkrafta. Już tylko 7 dni do ub Smile
Uważaj co piszesz, Zdrowix nas obserwuje...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(03-02-2017, 23:18)Tynka_2005 napisał(a): Zdrowix to dzieciak ze zniszczonymi marzeniami, jego marzeniem jest być fajnym. Próbuje uczynić to dodając do działki Cichuska i Hayera, zgłaszając mnie i Frosta i co najlepsze opuszcza lekcje przyrody żeby iść ćpać kokaine, metaanfetamine, mefedronem to on slodzi herbatę i oczywiście grać w majnkrafta. Już tylko 7 dni do ub Smile
Szwed ma bana. Cięta riposta :/

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
(03-03-2017, 07:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Coś źle piszę? Nie spinaj się, tylko wyjaśnij
Cem być pomocnikiem, a i tak pewnie nie będę
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
(03-03-2017, 09:31)Ewe napisał(a):
(03-03-2017, 07:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Coś źle piszę? Nie spinaj się, tylko wyjaśnij
Cem być pomocnikiem, a i tak pewnie nie będę
Co to wnosi?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Ja to odbieram jako zebranie o pomocnika...

To jest trochę żałosne...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
?????????
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości