.
#1
Melman19
ZabijakaPL1337
Prowokuje , ktoś mówi o czymś a on pisze coś w stylu "zamknij ryj" lub twoja mama.Ma złe słownictwo itp


dowod 2

dowod 3

dowod 4

dowod 5

dowod 6

dowod 7

dowod 8


Załączone pliki Miniatury
                               
poka poka poka
#2
Boze ty zawsze musisz miec jakies problemy... Ty jak cos o mnie piszesz to ja tego nie biore na powaznie i nawet nie robie ss i nie stawiam ma forum , a ty po prostu robisz mi na zlosc...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
dowod 9

dowod 10

dowod 11

dowod 12

(12-25-2016, 15:27)ZabijakaPL1337 napisał(a): Boze ty zawsze musisz miec jakies problemy... Ty jak cos o mnie piszesz to ja tego nie biore na powaznie i nawet nie robie ss i nie stawiam ma forum , a ty po prostu robisz mi na zlosc...

To rób ss a nie zawsze masz wymówki i zawsze ci Administrator uwierzył , już robilem na ciebie skargę za bodajże słownictwo i loganie i bana nie dostałeś myślę że teraz Cichusek będzie nie ugięty.


Załączone pliki Miniatury
               
poka poka poka
#4
To jest po prostu smieszne co ty robisz, piszemy normalnie a pozniej sie poklocimy wysylasz na mnie ss a pozniej ( sorry ).
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
(12-25-2016, 15:30)ZabijakaPL1337 napisał(a): To jest po prostu smieszne co ty robisz, piszemy normalnie a pozniej sie poklocimy wysylasz na mnie ss a pozniej ( sorry ).
Poczekajmy na Cichuska
Nie będę się teraz z tobą kłócił.
poka poka poka
#6
wiekszosc slow jest ocenzurowana, w dodatku na /msg, wiec tak bardzo nie przeszkadza innym graczom.
skoro do ciebie pisze takie rzeczy, to mozesz po prostu dodac go na /ignore, wkoncu po to chcieliscie taka komende.

zabijaka, nie znaczy to, ze mozesz nadal uzywac takiego slownictwa, masz sie normalnie zachowywac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości