Wrrr!
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24146 < Pisałem już o tym ale cichy ignorował wątek. PiotrekBVB Ma cheaty! Boze ! Nie widac ze szybciej ode mnie biegl na sniegu i za ostro na zakretach skrecal?
#2
Przeetan juz o tym spamic!!! 5 postow juz sobie nabiles, powinienes dostac ostrzezenie wg mnie
Jak cicchy uznq ze on ma cheqty to go zbqnuje
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
bo ja nadal nie jestem pewny co do posiadania przez niego cheatow!
jeszcze nigdy nie bylo tutaj skargi na jakiegos speedhacka (ciagly bieg), a jak juz to tak dawno temu, ze w ogole nie potrafie stwierdzic czy ktos tego uzywa.
ostatnio byli dwaj gracze biegajacy na shifcie, no to takie zachowanie rozumiem.
nie spotkalem dzisiaj tego gracza (a bylem i banowalem niektorych), wiec sam sprawdzic tego nie moglem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
No ale tam widać w pewnej sekundzie że biegnie szybciej niż ja ! A lagów na 100% nie miałem!
#5
(12-23-2016, 14:59)Mati :) napisał(a): No ale tam widać w pewnej sekundzie że biegnie szybciej niż ja ! A lagów na 100% nie miałem!

ale nawet jak ktos ma jakiegos speedhacka do minecrafta, to nie jest to jakis przyspieszony bieg, tylko taki ciagly, ze nie musisz naciskac dwa razy W aby zaczac biegnac, wystarczy raz i nigdy sie nie zmeczysz Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
To ja już nie wiem, moim zdaniem to jest cheat.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości