/ignore #2
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23932 << Wypowiadałem się ale wypowiem się jeszcze raz, czy można dodać /ignore? Bo mogą sie zdażyć sytuacje, że ktoś wkurza jak gra, obraża lub spami a /ignore by się przydało i by to na przykład tak wyglądało:
[35000] [VIP] M_A_T_I: Wiadomość została usunięta, ponieważ jest dodany do /ignore.

A komendy do tego:
/ignore dodaj <nick>
/ignore usun <nick>
/ignore lista
/ignore wyczysc

Moim zdaniem jest to przydatne na serwerze szczególnie jak ktoś wkurza.
#2
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24129
Wbij na prisona
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#3
(12-22-2016, 14:49)Mati :) napisał(a): [35000] [VIP] M_A_T_I: Wiadomość została usunięta, ponieważ jest dodany do /ignore.

Na tak, ale bez takiego powiadomienia
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#4
Jestem na tak
Po prostu gracz sobie coś tam pisze a jeżeli mam go ustawionego na ignore nie widzę co piszę
Prostę
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#5
A nie prościej przekopiować system bl i wl z s1 i s2?
Bl - Nie widzę wiedomości
Wl - widzę je kolorowo
I tyle
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#6
Jestem za!!!
Tez mnie wkurza jak ktoś wyzywa itp
poka poka poka
#7
(12-22-2016, 15:10)BSRF napisał(a): A nie prościej przekopiować system bl i wl z s1 i s2?
Bl - Nie widzę wiedomości
Wl - widzę je kolorowo
I tyle

To nie jest SkyBlock i WaterBlock wiec najlepiej jakbys najpierw pomyslal co piszesz. Cichy o BL i WL pisał że będzie tylko na s1/s2.
#8
Albo /wy....
To i to samo co ignore tylko wulgarne
poka poka poka
#9
(12-22-2016, 15:14)MELMAN napisał(a): Albo /wy....
To i to samo co ignore tylko wulgarne

Raczej /ignore, cichy by na pewno nie chciał komend z przeklenstwami na serwerze.
#10
dobrze, dodalem komende /ignore na serwer pvp, prison i classic.
na skyblockach nie jest wymagne (blacklista wyspy), a na minigrach chyba tak niepotrzebne.

komenda /ignore (sama) pokazuje aktualna liste ignorowanych osob, a uzycie komendy /ignore nick moze dodac lub usunac gracza z tej listy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości