2017
#1
Witam.
Skoro od samej ilości graczy na skybocku (oprócz odwiecznych lagów) pojawiają się inne anomalie (woda, redstone,lawa) to czy myślałeś Cichusku nad zmianą maszyny na taką która uciągnie naszą łajbę ?
Jakby nie patrzeć przez długo trwającą edycję (skyblock, water) mamy duży bagaż ze sobą (grindery, trzciniarki i masę innych rzeczy) i on nie będzie malał tylko rósł, a co za tym idzie będą większe lagi a jak pewnie sam widzisz twoja walka z nimi to taka walka z wiatrakami..
☻/
/▌
/ \
#2
Przepraszam że tu się wetnę ale! Może grindery max do 15-20 pieter i podobny do mojego albo nawet mniejszego? A inne usuwane, wiem że ja tu przychodzę z propozycją trudną do przyjęcia bo większości osób nie chce się budować jakiś farm tylko po 50 pieter grindera 50x50/48x48/46x46 + mechanizm. Potem tylko AFK. Sam bym chciał nie wiem jak inni żeby było trudniej, Miałem myśl nie do przyjęcia pewnie przez graczy ale co tam,
Elite - 30 dni Te same przywileje
Svip 20 dni Te Same przywileje oprócz /lot bądź SkyGrid
Vip 15 Dni Nie można tworzyć sklepów i wchodzić SkyGrid bądż Sklep Vip
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
mamy 3 maszyny, w dodatku ta na ktorej jest postawiony serwer skyblock i waterblock jest uzywana w okolo 40% jej wydajnosci.
nie o maszyne tu chodzi, lecz o serwery, nie wiem po co zakladasz nowy temat skoro tamten jeszcze byl otwarty i dotyczyl tego samego.

(12-21-2016, 19:55)JaFilip napisał(a): Elite - 30 dni Te same przywileje
Svip 20 dni Te Same przywileje oprócz /lot bądź SkyGrid
Vip 15 Dni Nie można tworzyć sklepów i wchodzić SkyGrid bądż Sklep Vip

bez przesady, nie sprzedajemy wybrakowanych rang na 15 czy 20 dni.
ma sie do wyboru miesiac lub (dla najlepszej rangi) dwa miesiace.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości