Propozycje.
#1
1.SPAWN
Skoro jest tylko jedna arena może by tak pomniejszyć spawn? Bo nie opłaca się aby był taki wielki.

2.PO BOKU
Pisałem to w wątku "ranking tygodniowy" ale nie dostałem odpowiedzi, czy nie można zrobić zamiast /stats tak jak jest na prisonie, czyli po boku pisze Zabójstwa, Śmierci i kille jak jest teraz ale zeby bylo jak na prisonie.

3.ZESTAW STRZAŁ
Jestem za usunięciem strzał ze sklepu, bo i tak nikt nie gra prawie łukiem i nie kupuje strzał.
#2
1.Jestem za
2.Na nie , zasłaniało by kawałek i byśmy nie mogli zobaczyć ranku innego gracza
3.Osobiscie ja gram dużo luku tak samo green on bardzo często kupuje strzały albo prosi kogoś o nie , te strzały kupuja ludzie którym dobry enchant wyjdzie na luku
poka poka poka
#3
1. Druga arena ma zostać wprowadzona niedługo.
2. Jak najbardziej za.
3. Niech zostaną, nikomu nie przeszkadzają.
#4
1. nawet jesli bedzie jedna arena, to poprzednio byla troche mala ta jaskinia na spawnie, w takiej jest wiecej miejsca na ozdoby i dekoracje.
2. dobry pomysl, ale nigdy nie bawilem sie scoreboardem i troche mi to zajmie zanim to zrobie, wiec nie wiem czy w ogole jest sens skoro zdania sa podzielone.
3. niedawno zostal dodany na prosbe jednego z graczy, ale jak napisala osoba wyzej - skoro juz sa, to niech beda.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ale mi chodzi o to, aby był nowy spawn, nie wiem jakiś w stylu glinianym jak arenki są, i troche mniejszy od tego by był.
#6
(12-22-2016, 07:47)Mati :) napisał(a): Ale mi chodzi o to, aby był nowy spawn, nie wiem jakiś w stylu glinianym jak arenki są, i troche mniejszy od tego by był.

sam nie wiem, mi ten aktualny spawn nadal bardzo sie podoba.
kiedys byl gliniany i szczerze, to byl jakis dziwny.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Mógłbym troche na singlu popracować nad nowym spawnem ale nie wiem czy mi się uda...
#8
(12-22-2016, 10:46)Mati :) napisał(a): Mógłbym troche na singlu popracować nad nowym spawnem ale nie wiem czy mi się uda...

jak chcesz mozesz sprobowac. wszystko co powinno znalezc sie na takim spawnie masz wlasnie na serwerze (sklep, enchant, info w bedrocku o vip/svip, info o ekwipunku, teleporty na arene z zapasem na kolejne areny), a dach powinien byc zamkniety z powodu mozliwosci uzywania karabinow ze strzelaniem w ziemie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
To spróbuje ale nie obiecuje że szybko go zrobie.
#10
Wątek można zamknąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości