.
#11
na poczatku pochwale sie i powiem, ze zmienilem kolory zbrojek na niebieskie.
snajperka ma teraz szybkosc ustawiona na 20 (nie chce mi sie tlumaczyc jednostki), a do tej pory miala 30.
jak zaczely sie zmiany, to miala 80.

a jesli chodzi o te tabliczki/ksiazki i te wszystkie enchanty, to ogolnie jestem troche temu przeciwny.
essentials niby wprowadzilo takie tabliczki jak [enchant] z mozliwoscia zaplaty pieniedzmi i zapewne tez expem, ale szczerze mowiac to byloby to duze ulatwienie jakby gracz znalby za kazdym razem swoj enchant. pewnie zawsze kazdy bralby to samo i nie patrzylby na inne (nieprzydatne) enchanty, a chyba na tym to polega, aby byla pewna losowosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
hym z tym kowadłem jestem na nie, ludzie by kupi kilka książek i by mieli miecze ostrosć V/ zborjki prot 4 i tak dalej
co do tabliczek jako tako to jest serwer pvp więc myślę, że taka opcja była by spoko bo po co nam np: miecz z grabieżem i inne

no i gratki za te zbrojki fajne są xd
#13
Pisałem już wątek o usunięcie nie potrzebnych enchantów typu zmora stawonogów itp a odpowiedz byla jak zwykle "nie". Jest na to plugin (Chyba) wiec lepiej to zmienic zamiast dodawac jakis ksiazek itp. A jeśli takie książki miały by miejsce to lepiej to sprzedawac gdzies po 1k-10k zeby nie bylo ze ktos se kupi 16 ksiazek (tak jak pisalem iam) i zrobi ostrosc 5 z 1600$.
#14
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=20798 - dany wątek o enchantach który pisałem.
#15
Na nie, bo teraz narzekacie na loganie a co dopiero przy takich enchantach. Raczej wiadomo co by się działo
¯\_(ツ)_/¯
#16
Odświeżam.
#17
nie musisz odswiezac, juz napisalem swoja wypowiedz na gorzej tej strony i nadal podtrzymuje moje zdanie.
czasem musi byc jakas losowosc w grze, wiec nie zrobie tabliczek z enchantami ani ksiazek, tak samo nie chce usuwac zbednych enchantow, bo wtedy zawsze kazdy bedzie mial cos super, a czasem trzeba miec po prostu pecha aby gra dawala wiecej satysfakcji.
bo takim mysleniem to najlepiej kazdemu dac ten sam enchant i juz.. nikt sie nie bedzie cieszyl.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości