.
#1
Jeszcze przed propozycja
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid180559
Tutaj jest sprawa wyjaśniona wiec możesz zamknąć
Nie chciałem robić bezsensu wątku wiec napisałem tu myślę ze nie ma w tym problemu.

Witam mam propozycje
Dodanie czegoś takiego ze jak chcesz zenchantowac np miecz to dodanie jakby sklepu w enchancie ze pokaza sie książeczki i np ostr 1 itp nie wiem czy wiesz o co chodzi ale jakby ktoś mógł lepiej to wytłumaczyć to byłbym wdzięczny.

2.Dodac na cały dzień (24) stara snajperkę , taki sam czas przeładowania i ilość naboi
poka poka poka
#2
1. chyba nie da sie tego zrobic bez modow.
2. nie mam ustawien starej snajperki, ale ta wedlug configu ma szybszy czas przeladowania i wieksza ilosc naboi, po prostu plugin sie troche zmienil i niektorych zmian nie da sie juz cofnac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Jakbyś lekko przyśpieszył czas przeładunku snajperki byłoby cudownie, obecnie nie da się grać z nią, a jednak kosztuje ona troszkę kasy.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
(12-19-2016, 20:52)Rzepielinka napisał(a): Jakbyś lekko przyśpieszył czas przeładunku snajperki byłoby cudownie, obecnie nie da się grać z nią, a jednak kosztuje ona troszkę kasy.

Lub dodac chociaz 1 nabój
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Zrobiła sie drozsza a jest gorssza
poka poka poka
#6
mogłaby byc za 100$ i to by wystarczyło
Chodzi ci o tabliczki z danymi enchantami (np: sharpness 1) itd?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
Tak ze jest jakby książeczka i enchant z kowadłem tak to by dzialalo
Nie wiem czy ktoś to rozumie xd
poka poka poka
#8
Może zrozumiałem xd

Jest Tabliczka ( sharpness 1 ) i naciskając na nią mieczem dodaje ten enchant do miecza ?
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#9
Albo zrobić coś takiego:
Klikasz na tabliczkę Sharp. 1 i dostajesz książkę sharp 1 i sam enchantujesz miecz w kowadle
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#10
(12-20-2016, 15:00)BSRF napisał(a): Albo zrobić coś takiego:
Klikasz na tabliczkę Sharp. 1 i dostajesz książkę sharp 1 i sam enchantujesz miecz w kowadle

Weźmiesz 16 takich, połączysz za pomocą dziesiątek leveli (łatwo je nabić) i robisz miecz ostr. V, bierzesz do tego proty nie proty, też łączysz, może do tego potki siły i jesteś immortal.

Ale pomysł jest ciekawy i naaaawet byłoby git, gdyby było to odpowiednio zbalansowane.

Oczywiście prostszym rozwiązaniem byłoby dodanie ench do 30 lvla.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości