Zbliża się #2
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23297 << Może by tak teraz zrobić? Bo niektórzy mogą mieć poubierane wszystko choinke itp... A serwer jest na zimowo wiec moze dodac tak te zbrojki?
#2
Jestem za
poka poka poka
#3
Ja bym proponowała coś w stylu mikołajowego stroju skoro niebawem są święta. Np. czarne buty, czerwone spodnie i czapka i biały napierśnik Big Grin
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#4
(12-17-2016, 14:13)Rzepielinka napisał(a): Ja bym proponowała coś w stylu mikołajowego stroju skoro niebawem są święta. Np. czarne buty, czerwone spodnie i czapka i biały napierśnik Big Grin

Ale napierśnik to zlota klata to najwyżej żelazna by mogła być

Ale wtedy gracz by miał za mocne eq
poka poka poka
#5
A po co mi te kolory
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
(12-17-2016, 14:16)111GigaByTe napisał(a): A po co mi te kolory
żeby się wczuć w świąteczny klimat jak i w realu jak i w mc.

(12-17-2016, 14:15)MELMAN napisał(a):
(12-17-2016, 14:13)Rzepielinka napisał(a): Ja bym proponowała coś w stylu mikołajowego stroju skoro niebawem są święta. Np. czarne buty, czerwone spodnie i czapka i biały napierśnik Big Grin

Ale napierśnik to zlota klata to najwyżej żelazna by mogła być

Ale wtedy gracz by miał za mocne eq

To u VIPa by było to samo? A graczowi dało by się dać żelazny miecz na ten okres.

A dla VIP to nie wiem jak by to sie zrobiło...
#7
Niech sie cichy wypowie Big Grin
#8
Jestem za ale niech ta złota klata zostanie
poka poka poka
#9
(12-17-2016, 14:13)Rzepielinka napisał(a): Ja bym proponowała coś w stylu mikołajowego stroju skoro niebawem są święta. Np. czarne buty, czerwone spodnie i czapka i biały napierśnik Big Grin

o też tam myślę czegoś takiego jeszcze nie było
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#10
(12-17-2016, 14:13)Rzepielinka napisał(a): Ja bym proponowała coś w stylu mikołajowego stroju skoro niebawem są święta. Np. czarne buty, czerwone spodnie i czapka i biały napierśnik Big Grin

oprócz klaty wszystko spoko :d
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości