A wiec no
#1
Melman19
ZabijakaPL1337
A wiec no... Jak pamietamy miał bana za szantażowanie , wyzywanie itp...
Pewnie do Cichuska jak pisal o UB to pisał ze się zmienił , że nie wyzywa ani nie prowokuje a tym bardziej nie mówi KOGOŚ NAZWISK..
Zabijaka pewnie bedzie pisal pod tym watkiem ze sie zmieni itp ale znam juz go tyle ze on sie nigdy nie zmieni i bedzie wyzywal od " PATOLI " itp

Od razu mowie ze nie napisał dobrze nazwiska Huba ale kazdy chyba moze sie domyslic ze wystarczy dodac pewna literke i wyjdzie poprawne

dowod 3

dowod 4


Załączone pliki Miniatury
               
poka poka poka
#2
Pierwszy skrin bez powodu tego nie pisałem dowiedziałem się od ciebie że ktoś ci daje killl na pvp sam się przyznałeś do tego, a to nie jest fer dla innych graczy ktoś męczy się żeby np wbić te 100 killi bardzo długo a do tego graczy nie jest tak dużo. Drugi skrin to było trochę dawno jak dla mnie ponieważ od dłuższego czasu nie pisze nikogo nazwiska. Trzeci skrin to pisałem dla beki i wtedy pisaliśmy normalnie po prostu wkurzyłeś się na mnie i teraz robisz jakieś spiny bez sensu. Czwarty skrin nawiązuje do pierwszego skrina.
Polecam i pozdrawiam ZabijakaPL1337
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Moze wszystko jest dla ciebie bez sensu? moze zasady są bez sensu co?
Od kiedy ty jestes wobec innych graczy fair?
poka poka poka
#4
(12-16-2016, 21:57)ZabijakaPL1337 napisał(a): Pierwszy skrin bez powodu tego nie pisałem dowiedziałem się od ciebie że ktoś ci daje killl na pvp sam się przyznałeś do tego, a to nie jest fer dla innych graczy ktoś męczy się żeby np wbić te 100 killi bardzo długo a do tego graczy nie jest tak dużo. Drugi skrin to było trochę dawno jak dla mnie ponieważ od dłuższego czasu nie pisze nikogo nazwiska. Trzeci skrin to pisałem dla beki i wtedy pisaliśmy normalnie po prostu wkurzyłeś się na mnie i teraz robisz jakieś spiny bez sensu. Czwarty skrin nawiązuje do pierwszego skrina.
Polecam i pozdrawiam ZabijakaPL1337

tak czy siak uwazaj na slownictwo jakiego uzywasz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości