Propozycja dot. niskiej frekwencji na serwerze
#11
odpowiedz napisze w kilku punktach (tak bedzie prosciej):
1. frekwencja jest slaba, ale tak zawsze bylo w roku szkolnym, na weekendy troche sie zwieksza, a zobaczysz ile osob bedzie gralo podczas ferii swiatecznych.
2. na serwerze skyblock/waterblock mamy range VIP i SuperVIP, ktore sie od siebie roznia, ale ranga Elite jest tym samym co svip tylko trwa 60 dni i bardziej oplaca sie cenowo kupic range elite, bo w przeliczeniu wychodzi mniej za wiecej (ilosc dni, a cena). na serwerze classic/prison i pvp jest tylko ranga VIP, a odpowiednikiem dluzszym jest SuperVIP (tez na 60 dni). dosyc duzo osob mnie prosilo o wprowadzenie takiej opcji, wiec jest.
3. mapy zostaly polaczone i jest to zmiana w dobrym kierunku, ale tak jak juz gdzies pisalem jak znajde wiecej czasu to postaram sie dorzucic troche czastki do tej areny cos z pozostalych dwoch aren, ktore wtedy usune. mozliwe tez, ze powstanie osobna druga (mniejsza) arena, jako taka nowosc, w co akurat watpie.
4. skrocilem czas przeladowania snajperki dwukrotnie (podczas pisania tego posta).
5. ostatnio nie mialem okazji spojrzec na ranking dzienny/tygodniowy, ale mysle ze da sie cos z tego wykombinowac, jednak potrzeba na to troche wiecej niz chwili.
6. moderatorow na ten czas nie bedzie, bo sam tez potrzebuje odpowiedniej ilosci czasu abym takim nowym "osobnikiem" sie zajal, nauczyl, przypilnowal itp (komendy sa inne niz na klasycznych serwerach, stad ta "nauka").
7. kolorowy czat na takim serwerze to nawet dobry pomysl, ale juz atutem VIPa jest tutaj kolorowy prefiks przed nickiem, bo zwykly gracz nie ma takiego i jest po prostu szaro bialy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Za skrócony czas w snajperce pozwolę sobie podziękować w imieniu wszystkich graczy, dziękuje. Smile

Jeżeli chodzi o rangi to nadal nie widzę sensu robienia nowej rangi skoro "starą" można w sklepie dać tak samo lecz na dłużej i troszkę drożej. Myślę, że wtedy prośba graczy nadal byłaby spełniona ale z tego co widzę jesteś zapracowany więc jako gracze bądźmy wyrozumiali i zostawmy ten temat.

Z mapami ciekawy pomysł i myślę, że to będzie dobry krok w przód.

Myślę, że aktualnie my jako gracze najbardziej czekamy na kolorowy czat oraz większą ilość administracji na serwerze.

Kiedyś pisałem również prośbę i propozycję, aby rangi można było kupować poprzez PSC, PayPal bądź przelew. Rozumiem, że odpowiedź jest nadal taka sama (nie będzie się opłacało)?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości