lvl
#1
Jak kubusieg pisał parę postów niżej, mi tez usunęło lvl tylko 1750 lub 1800 coś około tego. Da radę przywrócić lvl? Z góry dziękuję Big Grin

Ps jakbym miał jakieś nabite to prosiłbym aby je dodać razem Wink
........................................UwU
Niedostępny
#2
A jakiś dowód czy coś masz ? Najlepszy byłby filmik udowodniający że usuneło tobie taki lvl , jak cichusek ma tobie uwierzyć że miałeś taki lvl a nie inny ? Raczej nie zwróci tobie tego lvla , każdy może sobie napisać posta i prosić o zwrot lvla , chociaż nie miał go wogóle Big Grin
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#3
usunelo ci wtedy co jemu?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(12-03-2016, 23:19)KiNgStArPvP napisał(a): A jakiś dowód czy coś masz ? Najlepszy byłby filmik udowodniający że usuneło tobie taki lvl , jak cichusek ma tobie uwierzyć że miałeś taki lvl a nie inny ? Raczej nie zwróci tobie tego lvla , każdy może sobie napisać posta i prosić o zwrot lvla , chociaż nie miał go wogóle Big Grin

Lvl można odzyskać. Cichy by sprawdził jaki miał lvl i by przywrócił...
#5
sprawdzilem to i tobie nie usunelo poziomu w wyniku bledu, tylko z braku logowania sie na serwer przez ponad miesiac.
straciles swoj poziom duzo wczesniej przed kubusieg.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(12-04-2016, 13:00)Cichusek napisał(a): sprawdzilem to i tobie nie usunelo poziomu w wyniku bledu, tylko z braku logowania sie na serwer przez ponad miesiac.
straciles swoj poziom duzo wczesniej przed kubusieg.

No tak, rzadko się loguję a nie wiedziałem że usuwa poziom, myślełem że to ten sam błąd, dziękuję za informację Smile
Rozumiem że nie da się przywrócić lvl?
........................................UwU
Niedostępny
#7
(12-04-2016, 15:02)Mateuu napisał(a):
(12-04-2016, 13:00)Cichusek napisał(a): sprawdzilem to i tobie nie usunelo poziomu w wyniku bledu, tylko z braku logowania sie na serwer przez ponad miesiac.
straciles swoj poziom duzo wczesniej przed kubusieg.

No tak, rzadko się loguję a nie wiedziałem że usuwa poziom, myślełem że to ten sam błąd, dziękuję za informację Smile
Rozumiem że nie da się przywrócić lvl?

wedlug mnie byloby to troche nieuczciwe, bo juz wielu graczom odmowilem czegos takiego.
co prawda niektorzy stracili poziom, bo mieli przez dlugi czas bana, ale mysle ze to i tak nie bedzie dla nich mile z mojej strony jakbym tylko tobie mial przywrocic poziom.
po prostu musisz grac czesto, poziom usuwam recznie co jakis czas graczom ktorzy nie logowali sie przez ponad miesiac, a to jest dosyc sporo czasu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości