Do cichego i tylko do niego
#1
Cichy ma jegomość rozpacza nad straconym u Niemicy_Super atramentem 29. Nie dałby ś tego odzyskać ? Nie mam dowodów, ale weź zrozum, Możesz dać nawet połowę z tego. Będę mega wdzięczny

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
I tak ci nie odda xD
Niedostępny
#3
A jak cichy mi nie wierzysz to orzeszukaj skrzynki Niemicy_Super. Proszę, bardzo mi zależy

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
to że Niemicy_Super ma atrament w skrzyniach nie znaczy żę jest ukradziony brak dowodów...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
Ehh co mu z przeszukania tych skrzynek, ten Niemiec mógł sobie to nazbierać. Brak dowodów na oszustwo brak bana i itemów., proste chyba cnie?
#6
Jest wyraźnie napisane "Do cichego i tylko do niego" czytać ze zrozumieniem nie umiecie? Jak będzie 29 lub koło tego to chyba jasne że jest to moje...?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Jakby ci ktoś usunął z działki wszystkie wartościowe rzeczy to też byś darł ryja, ale brak dowodów brak bana, coo?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
(12-03-2016, 16:49)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jest wyraźnie napisane "Do cichego i tylko do niego" czytać ze zrozumieniem nie umiecie? Jak będzie 29 lub koło tego to chyba jasne że jest to moje...?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Jakby było T Y L K O D O C I C H E G O to byś mu pisał na pw, ale tego nie zrobiłeś, więc każdy ci może odpowiedzieć. A jak będzie więcej bo sobie może pozbierał co to, cichy ma ci oddać wszystko czy "t w o j e" 29?


(12-03-2016, 16:49)Sivvy Zdrowix napisał(a): Jakby ci ktoś usunął z działki wszystkie wartościowe rzeczy to też byś darł ryja, ale brak dowodów brak bana, coo?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
No sam sobie odpowiedzialeś

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Pw nie zawsze dochodzi durniu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#9
Jak nie? Tobie zaimplementowali myślenie?
Ja jakoś nie mam problemów z pisaniem pw do cichego czy do jakiegoś gracza

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Jak ty chyba nie wiesz co to twierdzenie.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
Mi? Zamontowali. Pytasz się, bo myślisz, że nie jesteś jedynym przypadkiem bez myślenia?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Czekaj, ty nie myślisz ty twierdzisz

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Cichy, uratuj

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości