Cichy prośba
#1
Wojtas
Bo mam 3 działki 4:3 3:3 2:2 i jak wpisuje /dom to jestem teleportowany na 4:3 a bym chciał żeby na 3:3 był teleportowany gdy wpiszę /dom
DAŁO by radę to zmienić ?
#2
Nie da się, jeśli Cichy Ci to zrobi to ja też chce.
#3
Mam nadzieję ze będzie dało się tak zrobić Smile
Cichy wierzę w cb
#4
to komendą /dom3:3 powinno cie przeleportować ta działke 3:3
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Daj Plusa HIHI
#5
Wpisz /dom #1 na pierwszą /dom #2 na drugą i /dom #3 na trzecią



______________________________________________________________________
mam nadzieje że pomogłem.

to piszesz normalnie podobnie jak /dom tylko że dodajesz #nr

np. /dom #2

to piszesz normalnie podobnie jak /dom tylko że dodajesz #nr

np. /dom #2
[Obrazek: a0f2c665bffc.jpg]
#6
Ale mi chodzi o to że jak piszę /dom to chcem żeby mnie teleportowało na działkę 3:3 a nie na działkę 4:3
#7
A /p odwiedz to czasami na 3:3 cie nie tepa?
#8
nie da się tego zmienic
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
najpierw male wyjasnienie:
nie ma czegos takiego jak /dom #nr, ani /dom:nr:nr
jedyna komenda ktora teleportuje na dzialki to /dom:nr, lub samo /dom. np. /dom:1, /dom:2 itp.
komenda bez podania numeru (/dom) teleportuje na glowna dzialke i niestety nie mam mozliwosci wybrania, ktora dzialka bedzie glowna.
ba, nawet czasem moze zdarzyc sie tak, ze komus same poprzestawiaja sie numery dzialek i jako glowna dzialke bedzie mial np. dzialke nr 2, a dzialka glowna bedzie od teraz nowa nr 3 itp.

jesli chcesz, to mozesz probowac opuszczac swoje dzialki i je zajmowac w odpowiedniej kolejnosci, ale nawet watpie w to, ze zmienia ci sie numery dzialek.
i robisz taka operacje na wlasne ryzyko, jak ci ktos wtedy przejmie dzialke to nie moge ci jej zwrocic, bo byla wolna.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości