niemam cheatów
#1
Exclamation 
ziomusxxd
nie mam cheatów na filmie tylko widać jak się obracam walnąłem go i dedłem czemu niby cheaty gdybym miał cheaty to bym też lognoł nie?! sam nagrywam reklamuje wasz serwer daje do was link na moją stronę mam svip a wy mnie przez to że się szybko odwróciłem walłem i dedłem mam bana!? sory za uniesienie się ale naprawdę żenujące! nie mam cheatów mogę nawet nagrać jak właczam minecrafta pokazać pliki i inne rzeczy oraz nagrać jak się ide klepać na innym serwie niemam cheatów chyba że podskakiwanie i odwracanie się na serwie jest zabronione to przepraszam! proszę o rozpatrzenie mojej sprawy a za chwile nagram pliki i jak włączam mc z waszej strony!! naprawdę proszę o rozpatrzenie!
dowód: miniatura
dowód 2: za chwile!


Załączone pliki Miniatury
   
BÓJCIE SIE CZITERY XDDiamond
#2
w tej skardze: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=23490 jest wyraznie pokazane, ze uzywasz cheatow.
na nagraniu widac jak masz kill aure (od razu odwrociles sie do drugiego gracza, a nawet go nie zauwazyles) ponadto masz antyknocka i wydaje mi sie, ze criticals tez uzywales albo jakosc nagrania jest kiepska (minimalne podskoki podczas zadawania ciosow).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości