lvl
#11
Bo to jest taki troszke bait, nawet w opisie. Kupujesz 30 lvl a nie dodanie 30 lvl do aktualnego :p Chociaz uwazam, ze mozna by napisac w opisie przedmiotu na czerowno "Uwaga! Twoj poziom po zakupie zamieni sie na 30! Nie otrzymasz dodatkowrgo poziomu!"
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#12
Dokładnie, i nie byłoby problemów wtedy,
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#13
Ferrov dokładnie Smile napisałem tak wcześniej xd
ale już nie odzyskam lvl :/
#14
(11-27-2016, 10:14)MrWojteczek napisał(a): Ferrov dokładnie Smile napisałem tak wcześniej xd
ale już nie odzyskam lvl :/


Nie dostaniesz, on zostaje ustawiany nie dodawany,

Do zamknięcia
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#15
Yyyy, nie prościej ustawić mniej więcej coś takiego, że po wysłaniu SMSa, a następnie wpisania kodu jest /xp 30L <nick gracza>? :/ Proste, a świetne.

Niedostępny
#16
(11-27-2016, 22:08)IamAwesomeArcher napisał(a): Yyyy, nie prościej ustawić mniej więcej coś takiego, że po wysłaniu SMSa, a następnie wpisania kodu jest /xp 30L <nick gracza>? :/ Proste, a świetne.

wtedy by dostawal 30lvl niezaleznie od poziomu, a wyzszy zawsze trudniej jest zdobyc. na skyblockach moglby gromadzic poziom w tabliczkach i zamiast punktow exp ktore sie rownaja poziomowi, moglby majac po kupieniu np. 100lvl rozdzielic to na zmacznie wiecej punktow, bo m zawsze dodawalo taka sama liczbe poziomow, a nie punktow. wiesz o co chodzi.
wczoraj dodalem informacje przy wpisywaniu kodu na stronie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości