(nie)typowy problem
#1
Kiedy ostatnio na serwer wchodziła TheArcticWolfPL? Bo mało widzę śladów jej aktywności na działce w ciągu ostatnich dni i boję się że usunie jej działkę (do której jestem dodany).
Nie mam sygnatury. Enderman
#2
Wystarczy, że na przykład zniszczysz blok trawy i postawisz spiwrotem, a działka sie odświeży. Usunie sie po 2 tygodniach bez zmian na niej
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
(11-26-2016, 12:07)BSRF napisał(a): Wystarczy, że na przykład zniszczysz blok trawy i postawisz spiwrotem, a działka sie odświeży. Usunie sie po 2 tygodniach bez zmian na niej

Nie wypowiadaj się gdy nie masz pojęcia o czym mówisz, działkę może odświeżyć jedynie właściciel, a ja jestem tylko dodany.
Nie mam sygnatury. Enderman
#4
Emm nie? Nie ma znaczenia kto to zrobi. Ja kiedyś na 3 tygidnie wyjeżdżalem, i poprosilem kolege mi odswiezal dzialke, i zadzialo.

@down
Ten noob. Dzieki..
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
(11-26-2016, 12:07)BSRF napisał(a): Wystarczy, że na przykład zniszczysz blok trawy i postawisz spiwrotem, a działka sie odświeży. Usunie sie po 2 tygodniach bez zmian na niej

tym razem ten ten noob miły gracz ma racje... Wystarczy ze poprosisz kolege a dzialka zacznie sie odswiezac.
A kiedy była chyba z 2-3 tygodnie temu...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości