Dość
#1
Ja: HubPlayGames
On:ZabijakaPL1337
Opis: Mam dość ciągłych przytyków z jego strony, ciągle wyzywa, prowokuje.. sami zobaczcie. Miał perma, został odbanowany, bo obiecal, ze będzie ogarnięty i wgl a tu co? Duza zmiana. Takie osoby psuja gre, odechciewa się wchodzić i wogole cos robic.

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...jakapl1337
dowod na zmiane na lepsze


Załączone pliki Miniatury
                   
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Jestem za tym żeby dostał bana Smile , też mam dość takich osób , poprostu psują relację serwera , i są nie potrzebne kłopoty Smile . Pozdrawiam Smile
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#3
(11-24-2016, 17:23)ZabijakaPL1337 napisał(a): Było się przyznać że ci kupiłem vipa na classicku. ( Mi nie chodzi o te 11zł bo mi to wisi, po prostu jesteś zakłamaną osobą która wszystkich prosi o vipy bo sam se nie możesz kupić. ) Bez urazy Big Grin

Nikogo nie zmuszam do kupienia mi rangi. Raz napisałem na czacie czy ktoś kupilby mi vipa za 50k, nikt nie kazal ci mi kupować vipa.

(11-24-2016, 17:25)ZabijakaPL1337 napisał(a): Jaki masz nick przyjacielu w grze?

Orlik od teraz będziesz pewnie prześladowany jak ja :p Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Teksty w stylu "ha gej" za każdym razem są żałosne. Jeśli byłyby to sporadyczne sytuacje to ok, ale jak widać tutaj ciągle jest takie nękanie. Nic nie tłumaczy chamskiego zachowania.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#5
Zabijaka taki jest, siedzę sobie na mc po 2-3h dziennie i akurat wchodzi on "Szwed a Ty znowu grał, nie masz życia?". I inne tego typu prowokacje jestem jak najbardziej za banem dla tego użytkownika.
#6
Zabijaka mój nick to KiNgStArPvP , odczep się od huba Smile , tak jak rzepielinka wspomniała , te słowa typu " ha gej " są żalosne ...
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#7
Myślę że ban na 14dni będzie adekwatny do zachowania tego użytkownika.
#8
(11-24-2016, 17:45)ZabijakaPL1337 napisał(a): Nie znam ciebie ty nie znasz mnie ? Więc w czy masz problem? Co ty tak bronisz Huba ? Ja już widzę jak on by cie obronił by się patrzył a ciebie by bili taki przykład dałem.

Przykro mi, ale jestem po stronie huba, dziwne, że wbijasz 2-3 razy dziennie na 15 minut, skoro prawie za każdym razem jak wejdę to Ty jesteś i dogryzasz Hubowi. Jestem za banem dla Ciebie.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#9
(11-24-2016, 17:42)ZabijakaPL1337 napisał(a): SZWED ostatnio nie piszę tak. ( Bo gram mało jak pisałem i mi się nie chce. )
Ja mam na ciebie około 40-60 ss jak przeklinasz i itp i jakoś tego nie zgłaszam bo mam to gdzieś jak się zachowujesz czy coś.

Też bym miał gdzieś jakbyś nie pisał że nie mam życia. Bo je mam i jest za******.
#10
o co ten spam ludzie poco spamowac zabijaka was tylko prowokuje żebyscie robili spam ban sie należy
tak wiem że tym wątkiem robie spam ale ktoś musi żeby niebyło jeszcze większego


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości