Prośba Dla Cichuska!
#1
Exclamation 
Patrzyłam na to cos z netem nic nie wyszło i ciągle mnie wywala z servera nwm co jest może mi pomożesz?

Prosze o odpowiedz :c
#2
Może jest pełny, a gdy Vip chce wejść na pełny serw losowa osoba jest wywalana, a potem nikt nie moze wejsc (brak miejsca)
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
(11-21-2016, 18:47)Muffinkaa__xd napisał(a): Patrzyłam na to cos z netem nic nie wyszło i ciągle mnie wywala z servera nwm co jest może mi pomożesz?

Prosze o odpowiedz :c

moglas napisac post w poprzednim temacie, bo byl otwarty (teraz go zamknalem).
co znaczy, ze nic ci nie wyszlo?
jak cos ci nie dziala na tamtej stronie, to najlepiej sprawdz bezposrednio polaczenie z nasza strona/serwerem.
bedac na pulpicie komputera nacisnij skrot klawiszowy windows+r (chodzi o znaczek windowsa), w okienku uruchamiania ktore sie otworzy wpisz wyraz "cmd" bez cudzyslowia, nacisnij przycisk OK, a nastepnie w tej czarnej konsoli wpisz fraze "ping sky-land.pl" rowniez bez cudzyslowia i nacisnij enter.

powinno ci sie pojawic po chwili cos takiego:
Kod:
Pinging sky-land.pl [37.59.31.39] with 32 bytes of data:
Reply from 37.59.31.39: bytes=32 time=33ms TTL=55
Reply from 37.59.31.39: bytes=32 time=33ms TTL=55
Reply from 37.59.31.39: bytes=32 time=34ms TTL=55
Reply from 37.59.31.39: bytes=32 time=35ms TTL=55

i jeszcze pare innych mniej waznych linijek.

nas interesuje ile wynosi wartosc time i czy wszystkie 4 wyniki (linijki) sa poprawne, czy moze w ktorejs byl jakis blad lub cos innego.
zapewne masz bardzo duzy ten wynik lub czasem skacze ci po miedzy niskim a wysokim albo tez czasami zrywa calkiem polaczenie, to jest po prostu wina twojego internetu i raczej my nic z tym nie mozemy zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości