Coś nowego?
#1
Witam.
Gram tutaj już od dłuższego czasu, i zaczynam mieć wrażenie że na serwerze nie dzieje się już niemal nic... Wiem że kiedyś już pisałem wątek o czymś podobnym, ale mineło już bardzo dużo czasu i nieukrywam że jestem rozczarowany brakiem jakiś konkretnych zmian. (Np. Jakaś nowa mini-gra)
Pamiętam, że kiedyś na serwerze działo się wiecej: nowe edycje, nowe tryby, a były nawet plany stworzenia zupełnie nowego serwera Sky-Land tyle że z mini-grami. Na forum pojawił się nowy dział, a ja miałem nawet okazje na nim zagrać. A potem to wszystko zdechło, i tyle z tego. Sad
Cichusku bardzo cie proszę abyś nad tym pomyślał. Nie bedę ci podpowiadał co zmienić/dodać bo po pierwsze prawdopodobnie ci się to nie spodoba, a po drugie nie mam pomysłów. [emoji14] (chodziaż... Hmm... Może The Walls)
Z góry dzięki.

Wysłane z mojego QUANTUM_400 PLUS przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Nie zobaczego go, bo go nie znajdę.
Ale jeżeli chodzi o to że nie ma komu tego zrobić, to (w sumie niezbyt się na tym znam) pluginy są dostępne w internecie, (serwer z nich korzysta)
a Cichusek chyba dał by radę je wgrać. Nie obraź się, ale wolałbym aby to on się wypowiedzał.

Wysłane z mojego QUANTUM_400 PLUS przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Aha, teraz to widzę.
Nie do końca się z tym zgodze. O ile konieczność zresetowania działek, ekwipunków i tym podobnych, to ja zrozumiem że to może wielu zdenerwować, no ale żeby jakiś nowy tryb, bądź nowe możliwości mają odstraszyć graczy? Niezbyt to rozumiem.

Wysłane z mojego QUANTUM_400 PLUS przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
przydało by się trochę rywalizacji. Nie chodzi mi tu konkretnie o pvp, bo np na s1 była /topkasa i kogos ona obchodziła. A teraz te większe tryby to głownie miejsca pvp na ktorych są cheaterzy, przez co nie każdy bogatszy tam wchodzi. Na pistoletach jest tam jakas rywalizacja, tylko że też mamy doczynienia z cheatami/skryptami.

Więc moim zdaniem przydał się taki tryb w ktorym znaczeniema z topkasa, rangi/najlepiej punky”ELO” itp.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#5
Zgadzam się z autorem tematu, gram tutaj już parę lat i dawniej były dodawane jakieś nowości. Może nie wszystkie były idealne np sklepy na wynajem z tymi skrzyniami, czy mobspawnery ale przynajmniej coś się działo. Według mnie obecnie priorytetem powinno być przejście na nowszą wersję mc i nie mówię o 1.8 tylko wyżej, a zapewne takie prace nawet się nie rozpoczęły. Wcześniej ten serwer dominował wśród innych a teraz leży i kwiczy. W sumie widać to po ilości osób.. Ciuchusku możesz mówić, że jeśli nam nie pasuje to możemy iść gdzie indziej, ale zrozum że nam nie o to chodzi, chcemy żeby serwer się rozwijał Smile
☻/
/▌
/ \
#6
(11-21-2016, 16:15)Dejo napisał(a): Zgadzam się z autorem tematu, gram tutaj już parę lat i dawniej były dodawane jakieś nowości. Może nie wszystkie były idealne np sklepy na wynajem z tymi skrzyniami, czy mobspawnery ale przynajmniej coś się działo. Według mnie obecnie priorytetem powinno być przejście na nowszą wersję mc i nie mówię o 1.8 tylko wyżej, a zapewne takie prace nawet się nie rozpoczęły. Wcześniej ten serwer dominował wśród innych a teraz leży i kwiczy. W sumie widać to po ilości osób.. Ciuchusku możesz mówić, że jeśli nam nie pasuje to możemy iść gdzie indziej, ale zrozum że nam nie o to chodzi, chcemy żeby serwer się rozwijał Smile

rozwija sie, przykladowo na serwerze pvp bylo ostatnio dosyc duzo zmian, powiekszona arena o nowe dzielnice, dodano nowa bron, inne zostaly zmodyfikowane itp.

na waterblocku dodano stoniarki i wymieniarki.
na classicu zrobiono jakis dluzszy czas temu parkour, a ostatnio na halloween byl event.

na wyzsze wersje nie przejdziemy tak szybko, tyczy sie to z wieloma zmianami np. uzycie innego pluginu na wyspach co sie wiaze z ich zresetowaniem, pozbycie sie skyfire i chowanego, zapewne tez nowe edycje na classicu i prisonie moga wtedy zaistniec, bo nigdy nie wiadomo czy uda sie przekowertowac plotme na nowsza wersje (ta jest stara i zmodyfikowana). stad nie spieszy mi sie z aktualizacja serwera i nie zrobie tego dopoki bedzie taka koniecznosc, a wiekszosc serwerow nadal siedzi na typowym 1.7
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości