Lista kradzionych działek i oszustów
#1
Nie warto zrobić na Classicu osobny temat jakby taki rejestr kradzionych działek i oszustów? Np. Chcesz kupić działkę np. Taką Ville jak moją, ale jest moze jestkradziona. Patrzysz na tako liste i szukasz ID tej działki i jej nie kupujesz. Tak samo z oszustami. Byłby oszust, dawałoby się na listę i by się patrzyło przy kupnie sprzedazy wartego wiecej jak np. 4k.
#2
Super propozycja. Jedyne, do czego bym się przyczepił to to, że gdyby gracze mogliby dodawać do tej listy np. działki i oszustów to mogliby dodawać nieprawdziwe działki i wsadzać do listy oszustów osoby, które nigdy nie oszukiwały. Twoja propozycja polega na zaufaniu do graczy - ja to rozumiem. Szkoda tylko, że gracze od razu zaczną to bezczelnie wykorzystywać...

Niedostępny
#3
Mi chodzi, aby cichy to akceptował poprzez sprawdzanie wątków z forum czy było zgłaszane


Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
Ma swoje obowiązki i jeszcze takie rzeczy sprawdzać,
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#5
JaFilip , ale Cichusek napewno nie ma tyle czasu by sprawdzać każdą inną osobę , chyba widać że Cichusek nie siedzi 24 h na forum i próbuje każdemu pomóc , nie ma 10 rąk . Praca też robi swoje Smile . Tyle postów dziennie jest , że nie na każdy da rade odpowiedzieć a to zajmuje dużo czasu Smile .
Zostaw + a ja tobie zostawie również Big Grin .
#6
ale wystarczy uzyc szukajki na forum w odpowiednim dziale i wszystko sie wyswietli.. dla chcacego nic trudnego, zreszta wiekszosc tych dzialek juz od dawna nie ma wlasciciela.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości