Ranga Vip ,opinia starego gracza.
#21
(11-12-2016, 10:31)Ado2307 napisał(a): Co do karabinu ,Cichy a nie mógłbyś zwiększyć reloadu w nim? Z tego co widzę (kupiłem sobie) jest to chyba jedyna broń ,która nie była zmieniana. Proponowałbym ten reload zwiększyć 2-3 razy. Obecnie przeładowuje on tak szybko ja pistolet...

byl 1,5x dluzszy od pistoletu, teraz zmienilem go na 2x.

jesli chodzi o ilosc aren, to zdaje sobie z tego sprawe, ze jest ich troche za duzo jak na taka ilosc graczy, ale chcialbym aby gracz mial tez wybor gdzie chce grac.
wczoraj powiekszylem jedna arene o maly kawalek i mysle, ze za jakis czas zostanie tylko ta arena (prawdopodobnie jeszcze bedzie powiekszona) albo zostanie dodana inna w zamian za tamte 3, lub jakies sie polaczy ze soba i zrobi cos w stylu "dzielnic".

co do katakumb i innych tuneli, to w takim miescie raczej to nie bedzie pasowalo.
wiem, ze lotnisko tez tam nie pasuje i nie wiem co robilo na srodku obok takich malych domkow, dlatego przenioslem je w troche oddalone miejsce (hub nalegal je zostawic).

a w sprawie sciezek to pomysle, domkow jest strasznie duzo i bedzie straszna platanina, ale moze cos wykombinuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#22
A może zburzyć ścianę między tymi dwiema arenami? Z tego co pamiętam jest to kilka kratek - można by je połączyć.


A i znalazłem pewną lukę :
https://zapodaj.net/f663307b5d7b5.png.html
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#23
(11-12-2016, 12:55)Cichusek napisał(a):
(11-12-2016, 10:31)Ado2307 napisał(a): Co do karabinu ,Cichy a nie mógłbyś zwiększyć reloadu w nim? Z tego co widzę (kupiłem sobie) jest to chyba jedyna broń ,która nie była zmieniana. Proponowałbym ten reload zwiększyć 2-3 razy. Obecnie przeładowuje on tak szybko ja pistolet...

byl 1,5x dluzszy od pistoletu, teraz zmienilem go na 2x.

jesli chodzi o ilosc aren, to zdaje sobie z tego sprawe, ze jest ich troche za duzo jak na taka ilosc graczy, ale chcialbym aby gracz mial tez wybor gdzie chce grac.
wczoraj powiekszylem jedna arene o maly kawalek i mysle, ze za jakis czas zostanie tylko ta arena (prawdopodobnie jeszcze bedzie powiekszona) albo zostanie dodana inna w zamian za tamte 3, lub jakies sie polaczy ze soba i zrobi cos w stylu "dzielnic".

co do katakumb i innych tuneli, to w takim miescie raczej to nie bedzie pasowalo.
wiem, ze lotnisko tez tam nie pasuje i nie wiem co robilo na srodku obok takich malych domkow, dlatego przenioslem je w troche oddalone miejsce (hub nalegal je zostawic).

a w sprawie sciezek to pomysle, domkow jest strasznie duzo i bedzie straszna platanina, ale moze cos wykombinuje.

Co do tych dzielnic to jestem jak najbardziej za, 1 a duza arenka. Jeszcze jakby gdzies dolaczyl do niej te wiesz, co mi pokazywales wczoraj takie wysepki drzewa junglowe, mosty Smile.
A co do arenki, ktora usunac to mozna jakas ankiete zrobic na forum i po sprawie, bo tak to trudno ocenic, ktora sie graczom najmniej podoba.
prosze skroc czas przeladowania snajperki lub dodaj 1 nabój :c
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#24
usunalem arene nr 3, a jej czesc znalazla sie w arenie nr 2.
pozmienialem troche wyglad tej czesci areny (zolte dachy), bo strasznie bylo duzo drzew, a domy znajdowaly sie zbyt blisko sciezek.
dodalem tez tabliczki w blokach informujace o numerze pietra (na parterze i na dachu nic nie pisalem).
a pozniej postaram sie dorobic takie same sciezki jak miedzy zoltymi domkami w dzielnicy czerwonych domkow.

teraz po prostu arena nr 2 jest o wiele wieksza, ale jedna. nie trzeba sie teleportowac na spawn i nie trzeba ginac aby zmienic "mape", wystarczy przejsc do innej dzielnicy. jak wam przypadnie do gustu, to mysle ze pozostale areny mozna by usunac, ale to sie zobaczy z czasem.
teraz arena nr 4 zmienila nazwe na nr 3, ze wzgledu na to ze nr 3 polaczylo sie z nr 2 (dla kumatych).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#25
Cichy, usuń samoloty. One kompletnie tam nie pasują...
#26
nie, samolot musi zostać xd sentyment ze starej 2

ale ten bug jest ze znikaniem postaci naprawde denerwujacy .-. dla zwyklego gracza moze nie, ale jak chce sie ze snajpa zagrac jest to niesamowicie kluczowe.
Liczy sie kazdy strzal, tym bardziej ze ten reload jest teraz taki a nie inny wiec utrudnia to niesamowicie
¯\_(ツ)_/¯
#27
(11-12-2016, 19:11)Croxx napisał(a): nie, samolot musi zostać xd sentyment ze starej 2
Ja proponuje zamienić go na helikopter ;p
A hangar na jakąś miniwieżę
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#28
a Może dać samolot w powietrze ?
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#29
A ja proponuje zeby tylko byla arenka 2 i 3...
#30
Tak jak dawniej Tongue


Cichy a co ze starymi mini mapkami? Bardzo przyjemnie się na nich grało (choć eq pełne śmieci wnerwiało) ,może jakieś mosty i tunele pomiędzy nimi? (łączeni np. mapki kresu i tej z netheru w jedną nie widzę)
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości