Ranga Vip ,opinia starego gracza.
#11
Osobiście koncepcja nowych budynków mi się podoba ,a zadaszenie też jest świetne ,tak nadal można wbić różdżką ,ale to już nie jest takie proste jak wcześniej.


Tylko pytanie (o ile już tak nie ma) Czy nie byłoby możliwości dodać teleportu na tą fioletową wieżę ,tak jak jest na żółtej?


/Edit

Też bym prosił o pewną drobnostkę , na ścianie od strony schodów czy mógłbyś postawić tabliczki informujące które to piętro? Myślę ,że byłoby to fajny dodatek i pomagałoby to w komunikacji.

/Edit v2

A no i oczywiście rendering ,dałoby radę "normalny"?
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#12
Jeśli chodzi o zmiany na arenie 2, to są super, bo teraz gracze skupiają się nie tylko na dwóch głównych wieżach. Smile
#13
(11-11-2016, 19:32)Ado2307 napisał(a): Osobiście koncepcja nowych budynków mi się podoba ,a zadaszenie też jest świetne ,tak nadal można wbić różdżką ,ale to już nie jest takie proste jak wcześniej.


Tylko pytanie (o ile już tak nie ma) Czy nie byłoby możliwości dodać teleportu na tą fioletową wieżę ,tak jak jest na żółtej?


/Edit

Też bym prosił o pewną drobnostkę , na ścianie od strony schodów czy mógłbyś postawić tabliczki informujące które to piętro? Myślę ,że byłoby to fajny dodatek i pomagałoby to w komunikacji.

/Edit v2

A no i oczywiście rendering ,dałoby radę "normalny"?

1. teleport jest obok pasa startowego (to tez blisko fioletowego bloku), wole tego nie robic, bo ten teleport w zoltym budynku to jest jakas masakra, od razu sie tam wszyscy teleportuja i juz jest bojka. niech gracz tez dojdzie spokojnie, a nie wchodzi w centrum walki. tego teleportu, ktory aktualnie istnieje w zoltym bloku nie usune, bo chyba mnie zabijecie, ale nie zrobie identycznego glupstwa w innym.

2. nie wiem czy takie tabliczki beda ladnie wygladaly, moge sprobowac je gdzies tam umiescic.

3. nie rozumiem co masz na mysli piszac "rendering", jesli chodzi ci o widocznosc innych graczy, to ostatnio go zwiekszylem na czyjas prosbe.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
No w 3 to mam na myśli ,powiedziałbyś jak daleko to jest od "fabrycznego"?
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#15
(11-11-2016, 20:41)Ado2307 napisał(a): No w 3 to mam na myśli ,powiedziałbyś jak daleko to jest od "fabrycznego"?

oj nie wiem, w porownaniu do pozostalych serwerow to jest 2x wiekszy, ale zobacze, moze jeszcze troche zwieksze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
Miło z Twojej strony że wprowadziłeś te zmiany.

Ja zaproponuję jeszcze zbudowanie katakumb. Wystarczyłoby mapkę podnieść o 10 klocków i mógłbyś dodać jakieś piwniczki i tajne przejścia pod budynkami ,w szczególności pomiędzy wieżowcami byłoby to extra.

Takie katakumby na wzór PRL'owskich piwnic w blokach.
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin
#17
ech...
Ja mam lepszy pomysł.
Usun te wszystkie mapy i zrob jedną... a porządną

Bo co to da, jak przez parę dni ktos na tej częsci mapy sb popyka, a potem będzie jak z areną 4. A wyjasni mi ktos po co te puste areny są, skoro gra tu max 20-30 graczy? A czy to ma sens stawiania kolejnych budynkow na wzor greena/reda na ktorego tak narzekają?

Co do odskoczni to też usun i po kłopocie. Kiedys się bez tego też jakos żyło :p
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#18
cykam sie pisać bo zaraz bedzie ze brak kultury i skandal i ban

No ale jak już pisze to proponuje zmienic troche "podloge" areny. Zielono jest wszedzie i jakos tak to dobija strasznie.
System dróg/ścieżek etc. Jakoś tak śmiesznie że bloki stoją w szczerej zieleni ;p
¯\_(ツ)_/¯
#19
Jestem za 1 areną poco więcej
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#20
Ja bym był za dwiema ,tak jak było rok temu. Czyli miasto i las.


/Edit

Co do karabinu ,Cichy a nie mógłbyś zwiększyć reloadu w nim? Z tego co widzę (kupiłem sobie) jest to chyba jedyna broń ,która nie była zmieniana. Proponowałbym ten reload zwiększyć 2-3 razy. Obecnie przeładowuje on tak szybko ja pistolet...
Godo bajtel do fatera "ja bym no noszej ścionie ino półka je**oł" fater wali go w łeb, a bajtel godo "racja półka tu ni ch*ja pasuje"

Cytat:Oski632: w 1/8 węgiel Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości