Wymieniarki
#1
Elo! Mam pomysł na wymieniarki.
Zamiast 4 zrobimy 2.
I to będzie że do dispenserow (ja daję do twojego, ty do mojego) będziemy dawać ity i kiedy staniemy na płytki (muszą obaj gracze), wtedy ity wypadną, co wy na to?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
Nie, tak jak jest jest ok, po co zmieniac.
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
Ale jest dużo oszustw. I będę wdzięczny jak ktoś z graczy się jeszcze wypowie bez zamykania wątku

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
przez kilka chwil w wymieniarkach byla skrzynka zamiast okienka do rzucania itemkow, a samo wyrzucanie czegokolwiek z ekwipunku bylo zablokowane. wtedy znikal problem taki, ze gracz mogl wyrzucic swoje rzeczy trzeciej osobie przez drzwi. a sama wymiana polegala na tym, ze otwieralo sie skrzynie (jedna) i tam gracze wkladali rzeczy do wymiany.
niestety mozna bylo otworzyc ta skrzynie nie bedac w wymieniarce za pomoca cheatow (normalnie przez drzwi sie nie da) i taki sam klopot bedzie w przypadku dispenserow i innych tego typu urzadzen
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
A poza tym i tak mozna dac inne itemki niz powinienem. Zamiast miecza 5/2 daje dirt
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#6
Ktoś poruszył temat o potwierdzeniach... Nie ma jakiegoś pluginu na to? Żeby system uprościć i jakoś zostało to rozwiązane. Ewentualnie auto ban na powiedzmy 2 dni za zbyt długie stanie na płytce. Co o tym ostatnim sądzicie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

A i jeszcze jedno, moznaby zrobić jeden duży sklep w którym (jakiegoś gracza) będzie można kupować itemy których nie ma w sklepie serwera, ale nie będzie można kupować tych, których są w sklepie serwera? Myślałem nad tym aby coś takiego otworzyć razem z Maskarad124, i jest możliwość aby było pozwolenie na auto sklep, który nie potrzebuje właściciela i żeby działka się nie usuwała?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
(10-31-2016, 07:24)Zdrowix napisał(a): Ktoś poruszył temat o potwierdzeniach... Nie ma jakiegoś pluginu na to? Żeby system uprościć i jakoś zostało to rozwiązane. Ewentualnie auto ban na powiedzmy 2 dni za zbyt długie stanie na płytce. Co o tym ostatnim sądzicie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

A i jeszcze jedno, moznaby zrobić jeden duży sklep w którym (jakiegoś gracza) będzie można kupować itemy których nie ma w sklepie serwera, ale nie będzie można kupować tych, których są w sklepie serwera? Myślałem nad tym aby coś takiego otworzyć razem z Maskarad124, i jest możliwość aby było pozwolenie na auto sklep, który nie potrzebuje właściciela i żeby działka się nie usuwała?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

1. sa pluginy, ale poczytaj poprzednie tematy o tym. ja takiego nie wprowadze.
2. sklep mozesz zrobic, bylo bardzo duzo takich, ale dzialka sie usuwa automatycznie i zeby go zbudowac musisz poswiecic jedna ze swoich dzialek do tych celow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości