Dla nierozumnych graczy ;-;
#1
Ten wątek robie dla nowych osób które zrobiły se konto na forum a piszą ciągle bez wzoru i dowodu. Więc dlatego robie ten wątek. Uwaga!!! Wszystkie nicki itp to są przykłady !! Miłego Czytania Smile

---NICK---
Ważny jest w Wzorze swój nick, jeżeli masz na forum nick LuceG23 a na serwerze LucjaneG to musisz podać nick z mc, bo inaczej będzie, że nie masz konta na mc jak podasz nick z forum...

---NICK OSKARŻONEGO---
Ważny jest ten nick oskarżonego przy zgłaszaniu. Jeżeli gracz ma nick HujeK23 a ty wpiszesz HujeK24 to od razu bedzie "Nie ma takiego gracza na serwerze".

---POWÓD---
Powód jest ważny. Powodów jest wiele, oto one:
MultiKonto, Podszywka, Cheaty, Obraza, Słownictwo, Zboczone wiadomości pisane na chacie, uciekanie od walki, petrzymywanie w wymieniarce, Obraza Administracji, Reklama, Zboczone Budowle na działce/wyspie, Nick, Obraźliwe ksiązki, spam, Kradzież, Oszustwo, Sellanie Kodami na VIP/SVIP/Elite itd...
Jeżeli nie napiszesz powodu, a dowód bedzie nie wyraźny to wątek może zostać zignorowany.

---DOWÓD---
Bez dowodu - nie ma bana.
Dowód może być w Postaci Screenshota i Filmiku. Dowodu nie trzeba do dwóch skarg, na Nick i MultiKonto.

To by było tyle ze wzoru czyli w skrócie to wygląda tak:
Nick: M_A_T_I
Nick Oskarżonego: hujeK2
Powód: Nick
Dowód: 1 x ss

UWAGA !!! PRZYPOMINAM ŻE WSZYSTKO TO PRZYKŁADY, CZYLI NICKI.

---DO CZEGO POTRZEBNY JEST JAKI DOWÓD?---

Dowód jest potrzebny w większościach w screenshots'ach. Ale na wszelki wypadek napisze do czego trzeba jaki dowód:

MultiKonto - Nie trzeba dowodu ale można.
Podszywka - Potrzebny Dowód!
Obraza - Konieczny Dowód!
Słownictwo: Konieczny Dowód!
Cheaty: Filmik, Screenshots nic ci nie da w tym przypadku
Przetrzymywanie w Wymieniarce: Filmik
Obraza Administracji - Dowód Potrzebny!
Oszustwo - Potrzebny Filmik!
Kradzież - Filmik bądź screenshots.
Reklama - Potrzebny Dowód!
Spam - Potrzebny Dowód!
Zboczone Wiadomości/Budowle na chacie/działce/wyspie - Konieczny dowód!
Sellanie Kodami na VIP/SVIP/ELITE - Konieczny dowód!
Nick - Potrzebny Dowód!
Obraźliwe Książki/Tabliczki - Potrzebny Dowód!
Uciekanie od Walki - Potrzebny Dowód w Postaci Filmiku!

---PODSUMOWANIE---
Dowód w postaci filmiku potrzeba do 4 rzeczy:
Uciekania od Walk, Przetrzymywania w wymieniarce, Cheaty, Oszustwo.
Bez dowodu można:
Nick i MultiKonto
A reszta potrzebny dowód z screenshot'em.
Wzór w skardze jest Naprawde potrzebny!

Myśle że więcej takich błędów nie będziecie popełniać!
Powodzenia ! XD
#2
Super, że napisales, na pewno sie przyda nowym
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
I tak zaden nowak tego nie przeczyta. Skoro taka osoba nie napisze watku wg wzoru, to na pewno nie bedzie szukala tego typu watkow. Szybciej juz bedzie reczniej napisac uwage niz cyrowsc Cie / dawac link do watku, ktorego nowaki nie zrozumieja. Maja nawet wytlumaczone jak pisac watki a niektorzy dalej pytaja sie o to na sb
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#4
(10-30-2016, 12:46)CreamCastro napisał(a): moze ktos z "administracji" tzw. cichy przypnie to do tego działu

Właśnie... Napracowałem się nad tym, a wiele osób by to pomogło więc prosze o przypięcie tego wątka.
#5
Opisałeś tylko wzór skarg - nie napisałeś tego w tytule wątku. Żeby to zostało przypięte może opisz wszystkie istniejące wzory (jeszcze sklepiku SMS).

"Gracze piszący ciągle bez dowodów"
Jeśli raz napiszą bez dowodów (co teraz bardzo rzadko się zdarza) to zostaną pouczeni i więcej tego nie zrobią ;_; Myślę, że bardziej chciałeś zrobić coś na siłę, niż po prostu pomóc
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#6
Jak na moje oko pisałeś to na siłę.
Opisałeś tylko skargi. Przecież można jeszcze napisać Propozycje, watek o nie przyznaniu rangi, zły ban.
Może dodaj jeszcze o tym? Bo w tym też zdarzają się błędy w wątkach

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
Na dodatek, znalazłem jeszcze coś takiego: http://forum.sky-land.pl/misc.php?action=help
Może i nie ma tu o wzorach, ale niech wszystko będzie w jednym miejscu Smile
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#8
wedlug mnie jest to bezsensowna walka z nierozgarnietymi osobami.
juz na ludzki rozum wiadomo o co chodzi we wzorze na skarge, a jak nie jest sie pewnym wystarczy, ze przejzy sie poprzednie 3 skargi.
jak ktos tego nie rozumie, to i nie zrozumie tego co tutaj napisales, a to, ze tlumaczysz czym jest nick i nick oskarzonego, to na prawde jest juz chyba lekka przesada i obraza w stosunku do osob ktore to czytaja.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości