Tabliczki informacyjne jako licznik
#1
Exclamation 
Zastanawiam się czy administracja potrafi wprowadzić takie coś jak licznik graczy na tabliczkach by wiedzieć ilu graczy gra na jakiej arenie. Wtedy można by skutecznie dołączać do potyczek toczonych na innych arenach które pozornie zazwyczaj wydają się opustoszałe. Tabliczki trochę podobne jak w chowanym, ale o wiele prostsze bo zawierały by tylko info o ilości graczy, każda taka jedna tabliczka była by w pobliżu tabliczek odpowiadających za wejście na daną arenę.

Pomysł wydaje mi się bardzo przydatny, tylko teraz pytanie czy macie możliwość takie coś zrobić?
#2
Powiem tak, na 2 gra każdy, na 3 można spotkać graczy, na 1 szybciej z głodu umrzesz niż gracza znajdziesz, więc po co tabliczki

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

I tak to nic nie zmieni jak napiszesz "jestem na tak"
Ale urozmaicenie, wow zobaczyć że nikt nie gra na 1, 3 osoby na 3, maks 2 na 4
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Jestem na tak, jakby nafle wszyacy poszli na 4 to by sie o tym wiedzialo
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
(10-23-2016, 14:12)Frost napisał(a): Powiem tak, na 2 gra każdy, na 3 można spotkać graczy, na 1 szybciej z głodu umrzesz niż gracza znajdziesz

Właśnie informacja o ilości graczy na arenach może się bardzo przydać, jak na np arenie 3 ktoś będzie walczył to wtedy wszyscy będą wiedzieć i też chętniej dołączą, nie ominie ich walka Wink Ja często nawet nie wiem kiedy ktoś walczy na innej arenie niż ta numer 2 i tak się przegapia fajne akcje.

Ogółem czekam na odpowiedź kogoś kto ma jakieś uprawnienia i może coś powiedzieć o możliwości wprowadzenia tego pomysłu.

Edit: Może to być sposób na ożywienie innych aren które równie ciekawie wyglądają jak arena 2, ale są nieco niedoceniane, zawsze to jakieś urozmaicenie.
#5
nie mozna tego zrobic na tym serwerze, to zwykle teleporty/warpy, a nie system rozgrywki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości