Vip
#1
Osłabienie karabinu lub zmiana go na miscro sg
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#2
Ja na Twoim miejscu napisalbym dlaczego to proponujesz


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Niedostępny
#3
Dobra nie jest to moj watek ale mam juz dosc...
ogolnie pvp jak dla mnie cale jest zniszczone (slabe zmiany)
vipy coz moge tutaj powiedziec ich wyposazenie jest bardzo ale to bardzo irytujace tym bardziej ze wzgledu na fakt ze wiekszosc vipow nie ma zbyt wiele lat nie chce nikogo obrazac ale takie mam odczucia.. wiekszosc kupuje vipa bo bez niego sb nie radzi rozumiem konto vip po to jest zeby pomoc ale notoryczne ''spamienie'' karabinem o duzym przygwozdzeniu oraz rzucanie granatu odlamkowego to przesada nie da sie grac gdy co chwile banda vipow napastuje gracza tymi karabinami ktore sa dla nich za free i rzuca te slabiackie nasionka ktore maja rozrzut niewiadomo jaki i zabieraja dosc duzo hp a szczegolnie na mniejszych powieszchniach co jest wykorzystywane np na arenie 2 konkretnie na budynku ''yellow'' respi sie 5 graczy i 5 graczy ginie bo wlatuje vip rzuca swoje jakze boskie nasionka po czym ucieka przez okno poniewaz ine dostaje obrazen od upadku dzieki odskoczni ja rozumiem vip vipem ale on jest zbyt op.. jesli zwykly gracz ktory nie potrafi grac jest w stanie zabic to wyobrazcie sobie jak musi wkurzac doswiadczony gracz z tym bonusem
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
(10-18-2016, 19:27)Snaxx napisał(a): Dobra nie jest to moj watek ale mam juz dosc...
ogolnie pvp jak dla mnie cale jest zniszczone (slabe zmiany)
vipy coz moge tutaj powiedziec ich wyposazenie jest bardzo ale to bardzo irytujace tym bardziej ze wzgledu na fakt ze wiekszosc vipow nie ma zbyt wiele lat nie chce nikogo obrazac ale takie mam odczucia.. wiekszosc kupuje vipa bo bez niego sb nie radzi rozumiem konto vip po to jest zeby pomoc ale notoryczne ''spamienie'' karabinem o duzym przygwozdzeniu oraz rzucanie granatu odlamkowego to przesada nie da sie grac gdy co chwile banda vipow napastuje gracza tymi karabinami ktore sa dla nich za free i rzuca te slabiackie nasionka ktore maja rozrzut niewiadomo jaki i zabieraja dosc duzo hp a szczegolnie na mniejszych powieszchniach co jest wykorzystywane np na arenie 2 konkretnie na budynku ''yellow'' respi sie 5 graczy i 5 graczy ginie bo wlatuje vip rzuca swoje jakze boskie nasionka po czym ucieka przez okno poniewaz ine dostaje obrazen od upadku dzieki odskoczni ja rozumiem vip vipem ale on jest zbyt op.. jesli zwykly gracz ktory nie potrafi grac jest w stanie zabic to wyobrazcie sobie jak musi wkurzac doswiadczony gracz z tym bonusem

to po co w ogole wchodzisz do tego budynku skoro wiesz co cie tam czeka? nie prosciej wejsc na inny budynek i wszystkich powystrzelac z okien? nie prosciej wrzucic zwykly granat ktory tez jest "op"? skoro nie potrafisz grac z lepszymi graczami, to w ogole nie graj.
nie twierdze, ze lepszym graczem jest ktos kto ma range vip i nie twierdze, ze konto vip ma jakies super bronie ktore ty nazywasz "op", bo tak nie jest. nasionka? to zwykly granat, ktory zadaje obrazenia odlamkami. karabin? fakt, strzela inaczej, ale wiecej obrazen zadaje zwykly shotgun, a nawet pistolet, wiec przestan wymyslac. skoro nie potrafisz czasem przegrac, to sie tego naucz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości