Cos na rodzaj marketu
#1
Polegalo by to na tym że jest tak jakby sklep internetowy tylko ze w mc kazdy gracz wystawial by przedmiot komendą /wystaw (cena) (ilosc) oczywiscie wpisując tą komende mając przedmiot w ręce i wtedy każdy gracz mogl by kupic taki przedmiot za wystawioną cene oferty sprawdzalo by się komendą /oferta i kupiony przedmiot odbieralo by sie za pomoca /poczta bylo by tam mozna odebrac swoje pieniądze za sprzedany przedmiot i odebrac kupiony ograniczylo by to oszusta prawie do minimum i administracjo nie mów że sie nieda zrobic bo sie da ale powtorze byloby to bardzo przydatne . Za bledy sory bo na telefonie pisalem
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#2
Ciekawy pomysł Smile Jednak szkoda, że praktycznie każdy plugin dodający handel "okienkowy" ma błąd sprawiający, że można wyczarować itemki z nikąd (czyli ogólnie kopiowanie). Gdyby nie było tego błędu, to jestem pewien, że administracja by to przyjęła.

(Gdyby zamknięto wątek bez odpowiedzi Cichuska to znaczy, że Cichusek poparł moją argumentację).

Niedostępny
#3
Naprawde każdy pozwala na kopiowanie nic sie nie znajdzie ? Bo na niektorych serwerach istnieje handel okienkowy i raczej nieda sie itemkow kopiowac .
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
A nie da się wprowadzić pluginu na aukcje? Zamiast tego handlu okienkowego to aukcje : /auc start ilosc cena przebiscie ostatnia.cena
Np. takie coś ...
Zmartwychwstałem jak Jezus.
#5
(10-17-2016, 21:29)marejxd napisał(a): A nie da się wprowadzić pluginu na aukcje? Zamiast tego handlu okienkowego to aukcje : /auc start ilosc cena przebiscie ostatnia.cena
Np. takie coś ...

no tak, da sie wprowadzic, ale watpie aby komus sie podobal ten spam na czacie.
1. powiadomienie o rozpoczeciu aukcji
2. powiadomienie o dlugosci trwania aukcji
3. powiadomienie o cenie minimalnej
4. powiadomienie o rozpoczeciu licytyacji przez X gracza
5. powiadomienie o rozpoczeciu licytacji przez Y gracza
...
8. przebicie ceny przez X gracza
..
12. przebicie ceny przez Y gracza
13. powiadomienie o czasie pozostalym do konca aukcji
14. powiadomienie o wygraniu aukcji przez Y gracza

i teraz sobie wyobraz, ze kazdy gracz w tym samym czasie moze prowadzic takie aukcje, poniewaz limity na rozpoczynanie kolejnych aukcji (przerwy pomiedzy dwiema) sa osobne dla kazdego gracza, a nie dla calego serwera.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Cichy a moze na moja propozycje odpowiedz czy istnieje plugin ktory nie pozwoli na kopiowanie
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
juz sie wypowiadalem na ten temat pare razy.
dawniej mielismy taki plugin na handel w "okienku", gdzie gracze wrzucali swoje przedmioty po swoich stronach i akceptowali albo odrzucali wymiane zielona/czerwona welna.
mozna bylo wtedy kopiowac przedmioty i pomimo tego, ze blad zostal naprawiony, to serwer trzeba bylo zresetowac do zera.
pluginow tego typu jest duzo i nie twierdze, ze w kazdym mozna cos zrobic zlego, ale nie podejme sie takiego ryzyka.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości