poprzedni temat
#1
Bym prosił aby do niedzieli nie zamykać tego postu cichy dzięki .
Jeśli wchodzenie na działki to byłem na nich pobudowalem na nich od 10-30 min więc nie wiem stosowalem się wszystkimi radami jakie mi przekazano czyli bycie najlepiej co tydzień coś trochę na nich pobudowac itp i to wszystko robiłem cichy czemu .Ale naprawdę bymy to chciał odzyskać i nie to że będziesz teraz powracał do starej wersji nie ma takiej opcji . Tylko w taki sposobu że byś albo dodał materiały i działkę lub działkę i kasę a najlepiej jak byś ty jako jedyny cofnął się i byś dokładnie zobaczył co i jak. Cichy naprawdę bym chciał to odzyskać bo straciłem wiele czasu na waszym serwie wiem że będziesz mógł jakiś zwrotu wybrać bo nie chce aby moja ciężka praca poszła na marne i nie tylko praca. Wielki dzięki jak to zrobisz to będę wielkie propsy dla admina :-):-):-)
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#2
Nic nie dostaniesz, nie rób następnego spamu wątkami.
#3
Nie robię ani spamu. Nie mam gdziemi pisać więc nie mam wyboru ciekawe jak ty byś się czuł jak byś wchodził co tydzień stracił spędzone czas w grze i to jeszcze budowle co były warte więcej niż miałeś kasy :-)XD

A po 2 napisałem aby nie zamykać tematu bo nawet nie mogę Odp więc dziękuję za uwagę! !

Oczywiście działki bym odkupił aby nie było
[Obrazek: 68747470733a2f2f6d65646961312e74656e6f72...722e676966]
#4
No i co z tego, usunęła się to usunęła, zbuduj sobie następną działkę

Robisz spam, bo ci cichy odpowiedział, a ty nadal swoje

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
szczerze mowiac to ja nawet nie wiem, ze ty miales taka, a nie inna dzialke.
dzialka ci sie usunela, bo nie grales, proste.
nie zwalaj winy na mnie ani na serwer, bo tutaj dziala automat - nie odswiezasz dzialki przez 14 dni, to sie usunie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości