glowy graczy
#1
Czytałem kilka wątków na temat głowy graczy . Ale takiego nie znalazłem
między innymi chodzi mi o to że widzę że niektórzy gracze posiadają głowy gracza lecz nie idzie ich teraz zdobyć w żaden sposób. Co własnie jest moim zdaniem nie sprawiedliwe . Skoro kiedyś był dodany ich drop a potem wycofany dlaczego nie zostały one usunięte? Żeby było sprawiedliwie powinny zostać usunięte albo powinien zostać dodany jakiś ich drop tak jak np czaszki szkieleta drop jest ale jest bardzo rzadki i jest ona cenna a każdy ma możliwość ją zdobyć .Smile
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
Jesli chodzi o ich dodanie, to kiedyś były i tylko zaśmiecały bo każdy mail ich duzo
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
Po co je usuwac? Zawsze mozesz je kupic. Wielu graczy je posiada.
#4
pewnie tak bo było je latwo zdobyć a gdyby dodac je np do nether i 0.5% na zdobycie ? nie bylo by ich dużo mało graczy zabija sie w nether . A jezeli nie chcecie głow to byłoby sprawiedliwie gdyby zostaly calkowicie usuniete .
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#5
Dodam jeszcze, że taki "bardzo rzadki drop" głów graczy byłby tylko pretekstem do robienia multikont i farmienia główek. Co do niesprawiedliwości związanej z tym, że kiedyś były głowy, a teraz nie ma to cóż... czasy się zmieniają. I tyle.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości