Deagle / lepszy pistlet
#1
Exclamation 
W sklepiku powinnien być do kupienia lepszy pistolet. Mógłby być to np. deagle. miałby 6 kulek w dwóch magazynkach i miałby większy dmg od tego zwykłego.
#2
no pomysl nawet dobry ale chcialbym żeby dodano skrzynie kresu
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
(10-10-2016, 15:42)stasiek napisał(a): W sklepiku powinnien być do kupienia lepszy pistolet. Mógłby być to np. deagle. miałby 6 kulek w dwóch magazynkach i miałby większy dmg od tego zwykłego.
Po co coś lepszego jak i tak nikt tym nie będzie grał


(10-10-2016, 15:43)RumburRak napisał(a): no pomysl nawet dobry ale chcialbym żeby dodano skrzynie kresu
http://forum.sky-land.pl/search.php?acti...order=desc
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
pistoletu drugiego nie dodam, poniewaz ten aktualny ma tak jakby dwa magazynki (prawy i lewy przycisk po 6 strzalow), wiec juz i tak jak na pistolet jest bardzo dobry.
za to popatrzylem troche i zrobilem bron na wzor micro smg, nie wiem jak bedzie sie jej uzywalo w grze, ale o tym przekonamy sie dopiero jutro jak dodam ja na serwer. mam nadzieje, ze nie jest ani za silna ani zbyt slaba (ciezko przetestowac bez rozgrywki).
na ta chwile moge o niej powiedziec tyle:
- strzela o 1/3 szybciej od pistoletu,
- zadaje polowe mniej obrazen przy kazdym strzale niz pistolet,
- czas przeladowania ma identyczny jak karabin
- w magazynku jest 20 naboi
- jest w pelni automatyczny (wystarczy trzymac PRAWY przycisk myszki i kule wylatuja jedna po drugiej)
ogolnie rzecz biorac jest dosyc szybki, strzela sie przyjemnie, ale trzeba wystrzelic okolo 2 magazynkow aby zabic gracza.
jak nie bedziecie zachwyceni to moze go przerobie albo usune.
tak czy siak dodam go dopiero jutro, juz nawet sa przygotowane teksturki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości