Coś prostego, a bardzo ułatwi życie.
#1
Smile 
Czy przypadkiem nie zastanawialiście się nad tym, dlaczego jest tak dużo oszustw wśród graczy? Otóż mam dla was odpowiedź - nie ma sposobu, aby uniemożliwić graczowi oszustwo. Czyżby?

To spójrzmy na NPC-ów. Tam żeby się wymienić, trzeba włożyć określone itki do jednego okienka, a w drugim jest podany produkt. Następnie zaznaczamy ptaszka i transakcja gotowa.

Dlaczego więc nie można zrobić czegoś podobnego u graczy? Wystarczy, że okienko będzie podzielone na dwa, każdy gracz włoży swoje itki i zaznaczy ptaszek. Jeśli obydwoje gracze nacisną ptaszek, transakcja zostanie zrealizowana. Gdyby tylko można byłoby nieco zmienić sposób włączania takiej transakcji z prawego przycisku myszki na coś innego np. /trade <nick> a drugi gracz /trade accept lub po prostu żeby się dało sensownie to załatwić.

Wtedy szansa oszustwa bardzo by się zmniejszyła i ogólnie byłoby lepiej.

Smile

(Post 360 - get the noscope!!!@@!)

Niedostępny
#2
Jeżeli zrozumiałem post to kiedyś na skyblocku był taki/podobny plugin na handel i można było nim kopiować itemy

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Można zrobić plugin na trade. A można, jak najbardziej, jeszcze jak:

/handel [nick gracza] [id twojego przedmiotu:liczba / hajsy] [id kogoś przedmiotu:liczba / hajsy]

Dość prosty mi się wydaje do zrobienia

(10-08-2016, 15:50)Frost napisał(a): Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Dobry ten Redmi 3?
#4
sa wymieniarki.
a co do tego pluginu, to ostatnio byl identyczny temat i odpisalem w nim, ze jest zbyt duze ryzyko na skopiowanie przedmiotu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości