Kill Aury
#1
Witam
Jak już każdy wie na Clasicu Jest ogromna ilość hackerów (kill aury) i nadal ich przybywa.

Jest ban na 2 tygodnie ale co nam po tych 2 tygodniach jak wracają i nadal używają lub z MK.
Nie wiem czemu nie może być "Perm bana".
Boisz się że nagle spadnie drastycznie ilość graczy i nie będzie pieniędzy? nie że chce być niegrzeczny ale to denerwujące że Administracja nie może sobie poradzić z Hakerami ... Proszę dajcie swoją opinię na ten temat niech w końcu Administracja
się weźmie to roboty
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#2
Potwierdzam
#3
(10-02-2016, 13:34)linuscp napisał(a): Witam
Jak już każdy wie na Clasicu Jest ogromna ilość hackerów (kill aury) i nadal ich przybywa.

Jest ban na 2 tygodnie ale co nam po tych 2 tygodniach jak wracają i nadal używają lub z MK.
Nie wiem czemu nie może być "Perm bana".
Boisz się że nagle spadnie drastycznie ilość graczy i nie będzie pieniędzy? nie że chce być niegrzeczny ale to denerwujące że Administracja nie może sobie poradzić z Hakerami ... Proszę dajcie swoją opinię na ten temat niech w końcu Administracja
się weźmie to roboty

ostatnio troche patrzyłem co tam się dzieje xd. przykre to jest, ale tam tylko 2 czy 3 graczy ze wszystkich jest czystych. Po prostu tam nie ma co wchodzić, bo taka killaura tylu nie wiem pandemon11 czy MisiaQ_ (którego zglosilem kiedyś) wejdzie i nie masz szans bez cheatow.[/u]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości